ISBN

9788376865560: Wydawnictwo

Format

29: https://woblink.com/ebook/anna-i-pan-jaskolka-gavriel-savit-28447u

Cena:


Marzenia nowożeńców

Autor: Tara Pammi

Stavros Sporades obiecuje swojemu staremu przyjacielowi. że zaopiekuje się jego wnuczką – Leah Huntington. By ją uchronić przed oszustami matrymonialnymi. sam się z nią żeni. Jest to jedynie formalność; małżonkowie w ogóle się nie widują. Stavros kontroluje jednak z daleka życie Leah i czuwa nad jej majątkiem. Po pięciu latach Leah żąda rozwodu. Stavros chce się przekonać. czy szalona w młodości Leah rzeczywiście się zmieniła. Ale nie tylko to powstrzymuje go przed zgodą na rozwód…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Czas przeszły niedoskonały

Autor: Julian Fellowes

Damian Baxter jest bogaty. Bardzo bogaty. Oraz umiera. Żyje samotnie w wielkim domu w Surrey. gdzie opiekują się nim szofer. lokaj. kucharka i pokojówka. Oprócz stanu zdrowia. dręczy go sprawa. która w miarę upływu tygodni staje się coraz bardziej paląca: kto ma zostać dziedzicem jego fortuny?

Damian chce wiedzieć. czy ma potomka. W czasach. gdy tuż przed czterdziestką się ożenił. był bezpłodny (skutek zachorowania na świnkę w dojrzałym wieku). ale co z przygodami sprzed choroby? Czy spłodził dziecko?

Niespodziewany list od dawnej dziewczyny wskazuje na to. że Damian za młodu mógł zostać ojcem. Niestety. przesyłka jest anonimowa. Odkrycie prawdy nie będzie proste – a jedynym człowiekiem. który wie. gdzie jej szukać. jest zaprzysięgły wróg Damiana… O ile jednak przyjemnie

59: https://woblink.com/ebook/budownictwo-zrownowazone-agnieszka-kaliszuk-wietecka-28360u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/28569/epub

1:

:

Cena:


The Case of Charles Dexter Ward

Autor: H.P. Lovecraft

Despite being a horror story about necromancers. mutated creatures and summoning rituals. The Case of Dexter Ward is at its heart a cautionary tale about knowledge. As the story progresses. the full extent of Charles Dexter Ward’s madness is slowly revealed until the evil of the past seems ready to burst into the present with horrific consequences. Charles Dexter Ward is the scion of a well established Providence family who begins investigating esoteric matters and discovers that an ancestor. Joseph Curwen. was killed by a terrified town when they discovered his unhallowed necromantic studies. Here Lovecraft used all his talent to freak all his readers with a diabolic scheme filled with a frightful environment full of madness! The main character has discovered through Joseph Curwen’s manuscripts (An ancient resident involved with macabre subjects) some obscurities of the underworld. The more he gets involved with those things. the more he changes in a queer and sinister way. All the facts about the terrible deeds of Mr. Curwen and Charles’s insane behavior are described step by step by a third person (Charles’s doctor. Mr. Willett).

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9arkadiusz wowerka, kochaj jedz i módl się, jacek woźniak, ćwiczenia ortograficzne dla gimnazjum, sztuka pierdzenia pdf, miś paddington kolorowanka, małgorzata kwaśniewska, odyssey one tom 8, artur duda, naga prawda, krucjata połabska, griffin r.w. podstawy zarządzania organizacjami, prosta metoda jak skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów, stanisław cebrat, wedrowka dusz, sprawdzian po omówieniu lektury syzyfowe prace, audiobook za darmo, próbny egzamin ósmoklasisty angielski arkusze pdf…