ISBN

9788379004256: Wydawnictwo

Format

13.9: https://woblink.com/ebook/pseudohellenika-czyli-siedem-esejow-na-siedem-dni-podrozy-po-grecji-mariusz-bylinski-17701u

Cena:


Creative writing publicystycznych tekstów dziennikarskich

Autor: Piotr Lewandowski

Na polskim rynku wydawniczym nadal odczuwa się brak szerokiej oferty nowoczesnych. a przy tym profesjonalnie przygotowanych publikacji. uczących współczesnego warsztatu dziennikarskiego. Proponowane dzieło. autorstwa Piotra Lewandowskiego. ma tą szczególną wartość. iż napisane jest z ogromnym wyczuciem dla problemów warsztatowych przed jakimi staje młody adept sztuki dziennikarskiej. Ma mu służyć i ułatwiać profesjonalizację jego warsztatu pracy. Dzieło to tworzy oczywistą całość z pierwszą pracą P. Lewandowskiego. poświęconą praktyce dziennikarskiej (‚Creative writing informacyjnych tekstów dziennikarskich’) i jest jego naturalną kontynuacją.Również i tym razem Autor kładzie silny nacisk na ukazanie jak istotną rolę w pracy dziennikarza odg

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 14


Alex Cross musi zginąć

Autor: James Patterson

W osiemnastej powieści z serii Alex Cross detektyw waszyngtońskiej policji rozwiązuje dwie zagadki: uprowadzenia oraz zamachów terrorystycznych. Dzieci prezydenta USA zostają porwane ze szkoły. Cross dowiaduje się o tym przypadkiem. ponieważ sprawę prowadzi FBI i Tajna Służba. zdecydowane trzymać policję na dystans. Dopiero interwencja Pierwszej Damy powoduje wciągnięcie Alexa. będącego ekspertem od porwań. w śledztwo. Uprwadzenie ma nietypowy charakter – przekazane przez sprawców informacje – list i nagranie – nie zawierają żadnych żądań. a sugerują. że może to być akt prywatnej zemsty. Równocześnie toczy się sprawa wykrycia sprawców ataków dokonywanych przez organizację terrorystyczną. zwaną „Rodziną”. Wspólnie z innymi członkami ugrupowania małżeństwo Al Dossari dokonuje udanego zamach

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 39.9


W sieci umysłów

Autor: James Dashner

Aby schwytać hakera. potrzebujesz hakera.„The Eye of Minds”rozpoczyna serię Mortality Doctrine. której akcja dzieje się w świecie hiperrozwiniętej technologii.  cyberterrorystów i gier tak doskonałych. że przerastają najdziksze marzenia… albo najgorsze koszmary.We wrześniu 2015 roku na ekrany kin wchodzi film nakręcony na podstawie książki Jamesa Dashnera.Michael jest graczem. I – jak większość graczy – więcej czasu niż w realnym świecie spędza w wirtualnej rzeczywistości VirtNet. Do VirtNetu można wejść i umysłem. i ciałem. a jeśli jesteś hakerem. czeka cię jeszcze więcej zabawy. Bo przecież najfajniej jest łamać zasady. prawda?Ale pewne reguły powstały nie bez powodu… Kiedy jeden z hakerów zaczyna seryjnie mordować. rząd wie. że aby go schwytać. potrzebny będzie równie dobry haker. I

28: https://woblink.com/ebook/alex-cross-musi-zginac-james-patterson-17998u

Cena:świąteczne marzenie, słownik krzyżówkowicza 2e, marketing bezpośredni definicja, jak lepiej myśleć. dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych, ramy przestrzenne, piotr krysiak, dominik jarczewski, niepełnosprawność psychiczna, filip zając, język niemiecki pdf, nawiedzony dom audiobook, podroz ludzi ksiegi, tomek na czarnym lądzie pdf, rafał kawa, angielski dla przedszkolaków pdf, czas przeszły lee child, kobiety seks…