Health at your request Volume 1

Autor: Józef Słonecki

Can you take care about your health?

How can you take care about your health if you do not know what is health?

If you have no knowledge. you will fall for anything.

This is the book about health. your health and only health!

Let me tell you about an institution that focuses exclusively on diseases is called… health care. Is it a mistake or a well thought out intrigue designed to camouflage reality? How much human misery could be avoided if people called it by its real name – disease service?

If this were to be the case. many of us would wonder whether this is the institution we should count on if we really care about our own health. Instead… if doctors represent health care. it means that they must be qualified to take care of the health of their patients. and… you can entrust them fully with one

:

Cena:


Pyszności z roślin

Autor: Paweł Ochman

Słodycze kochamy wszyscy. zwłaszcza Paweł Ochman – weganin od 26 lat. autor popularnego bloga Weganon.pl. Jego kulinarna przygoda i miłość do cukiernictwa zaczęły się od zeszytu z przepisami mamy. Teraz w nowej roślinnej odsłonie wracamy z Weganonem do słodkości z dzieciństwa. smaków kuchni naszych mam i babć. Do niezapomnianego zapachu kruchych babeczek z kremem budyniowym. pischingerów i szyszek. Poznamy tajemnice robienia tart i prostych śniadań. świątecznych ciast oraz deserów z różnych stron świata.

Paweł Ochman w 100 nowych przepisach. których nie znajdziesz na blogu. podpowiada:

• Czym zastąpić nabiał i jajka?

• Jak łatwo połączyć podstawowe składniki?

• Co zrobić. by było szybko. zdrowo i pysznie?

15: https://woblink.com/ebook/kosciol-prawoslawny-a-rzeczpospolita-polska-zarys-historyczny-1370-1632-kazimierz-chodynicki-32268u

Cena:


ISBN

9788365595584: Wydawnictwo

Format

36: https://woblink.com/ebook/w-ciemnosc-anna-bolava-agata-wrobel-32299u

Cena:


Pyszności z roślin

Autor: Paweł Ochman

Słodycze kochamy wszyscy. zwłaszcza Paweł Ochman – weganin od 26 lat. autor popularnego bloga Weganon.pl. Jego kulinarna przygoda i miłość do cukiernictwa zaczęły się od zeszytu z przepisami mamy. Teraz w nowej roślinnej odsłonie wracamy z Weganonem do słodkości z dzieciństwa. smaków kuchni naszych mam i babć. Do niezapomnianego zapachu kruchych babeczek z kremem budyniowym. pischingerów i szyszek. Poznamy tajemnice robienia tart i prostych śniadań. świątecznych ciast oraz deserów z różnych stron świata.

Paweł Ochman w 100 nowych przepisach. których nie znajdziesz na blogu. podpowiada:

• Czym zastąpić nabiał i jajka?

• Jak łatwo połączyć podstawowe składniki?

• Co zrobić. by było szybko. zdrowo i pysznie?

15: https://woblink.com/ebook/kosciol-prawoslawny-a-rzeczpospolita-polska-zarys-historyczny-1370-1632-kazimierz-chodynicki-32268u

Cena:


Oszołomieni pożądaniem

Autor: Jules Bennett

„Eve miała wszystkie cechy doskonałej kochanki. Była ambitna. jeśli chodzi o karierę. więc nie zabierała mu całego czasu. Była namiętna i stanowiła dla niego wyzwanie. W łóżku i poza łóżkiem. Nigdy się nie przejmował. kiedy kobiety nie odpowiadały na jego telefony. choć należało to do rzadkości. Z Eve było inaczej. Nie zamierzał pozwolić jej odejść…”.

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Cisza

Autor: Jem Lester

W równym stopniu zabawna. co chwytająca za serce. pełna żarliwych uczuć opowieść o ojcach. synach i autyzmie

Ben Jewell opisał przełomowy moment swojego życia. Jego dziesięcioletni syn. Jonah. nigdy nie zaczął mówić. Gdy Ben i Jonah zostają zmuszeni do wprowadzenia się do starszego i zrzędliwego ojca Bena. trzy pokolenia mężczyzn – jeden. który nie umie mówić i dwóch. którzy nie chcą – zostają zamknięte razem w małym domku w północnym Londynie.

Gdy Ben musi zacząć się mierzyć z samotnym ojcostwem. łańcuchem pełnym dobrych chęci pracowników socjalnych i urzędników oraz własnymi demonami. poznaje kilka trudnych domowych prawd.

Jonah. zażywający wiecznej szczęśliwości w swej niewinności. staje się katalizatorem. dzięki któremu wreszcie dochodzi do przerwania

:

Cena:gabriel jennifer armentrout pdf, polityka fiskalna w polsce jej charakterystyka oraz ocena, paszporty polityki 2019, jak kózka uczyła się pływać, namiętny buziak, papież a ile on ma dywizji, noce i dnie książka, zwiadowcy tom 13, myibuk, upadłe anioły richard morgan, jak rozmawiać z psem, książki za darmo, zasada dobrej wiary, drugi wiek maszyny, rzeczywistość nie jest tym, czym się wydaje, kylie scott lick, jeździec miedziany pdf, jan niecisław baudouin de courtenay, pan lodowego ogrodu tom 1 pdf, aleksandra krajewska, jacek fedorowicz w zasadzie tak…