ISBN

9788380640689: Wydawnictwo

Format

12: https://woblink.com/ebook/starozytni-slowianie-na-ziemiach-dzisiejszej-germanii-erazm-majewski-31614u

Cena:


ISBN

9788380643475: Wydawnictwo

Format

19: https://woblink.com/ebook/lachowie-i-lechici-karol-potkanski-32130u

Cena:


Miesięcznik ZNAK nr 749: Geny. Projektowanie czy loteria?

Autor: autor zbiorowy

‚Zapisane w genach Naukowcy potrafią dziś już nie tylko „czytać”. ale i coraz lepiej „pisać” kod genetyczny. Nowa metoda edycji ludzkiego genomu (CRISPR) pewnie już wkrótce przyniesie Nagrodę Nobla jej twórczyniom. Emmanuelle Charpentier i Jennifer Doudnie. Tempa nabiera więc także – prowadzona od lat – filozoficzna debata o selekcji i ulepszaniu ludzkich zarodków. Pozwala nam ona pomyśleć o tym. co jesteśmy w stanie zrobić dla „dobrego startu” naszych dzieci oraz w jakim społeczeństwie chcemy żyć. O co spierają się transhumaniści i biokonserwatyści? Co zmieniły nowe badania nad redagowaniem genomu? Dlaczego lepiej zaufać naturalnej loterii genów niż biotechnologicznemu projektowi? Czy świat bez wad genetycznych byłby lepszy?’

Wydawnictwo: Znak

Cena:


ISBN

9788301196059: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/praktyczna-analiza-powlamaniowa-adam-ziaja-31928u

Cena:


ISBN

9788301196141: Wydawnictwo

Format

49: https://woblink.com/ebook/zamach-stanu-edward-n-luttwak-31830u

Cena:


Maria z Magdali w Ewangelii. legendzie i sztuce

Autor: Mieczysław Skrudlik

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

Maria z Magdali. Maria Magdalena – według Biblii żyjąca w I w. n.e. kobieta pochodząca z wioski Magdala. obecnie Migdal. Należała do kręgu uczniów Jezusa. Przyłączyła się do niego po tym. gdy wypędził z niej siedem złych duchów. We wschodniej tradycji chrześcijaństwa przedstawiana jest jako niosąca olejki do grobu Chrystusa i świadek jego zmartwychwstania i jest szanowana jako „równa apostołom”. W tradycji łacińskiej przez wieki łączono ją z kobietą cudzołożną z Ewangelii św. Łukasza. Ukazywano ją wiernym. zwłaszcza kobietom. jako wzór nawróconej grzesznicy (za: Wikipedia). Z wprowadzenia autora: „Zadaniem te

15: https://woblink.com/ebook/moralnosc-rozkoszy-wenus-wenus-magiczna-bogini-ciala-piotr-piobb-32108u

Cena:


Ósmy cud świata

Autor: Magdalena Witkiewicz

Czy historia sprzed lat. usłyszana przypadkowo na drugim krańcu świata. może wpłynąć na nasze losy?

 

Kilka romantycznych chwil. przeżytych w czasie urlopu w Azji. budzi w Annie. trzydziestokilkuletniej singielce. dawno uśpione uczucia. Kobieta podejmuje decyzję. która na zawsze może zaważyć na życiu kilku osób. Jednak szczęście. będące pozornie w zasięgu jej ręki. rozsypuje się nagle niczym domek z kart.

 

‚Ósmy cud świata’ to opowieść o tym. że czasami trzeba zbłądzić w ciemnym lesie. by wreszcie znaleźć się na rozświetlonej polanie. A pierwszy promień słońca można niekiedy znaleźć ukryty w niepozornej. maleńkiej kopercie. zamkniętej w morskiej muszli przywiezionej z wakacji.

Wydawnictwo: Filia

Cena: 26.9na tabliczkę sposób nowy sama wchodzi ci do głowy, wojna umarła niech żyje wojna, granat poproszę!, terroryzm pdf, zabójcze pożądanie, niepełnosprawność słuchowa stopnie, soria moria, katarzyna kajdanek, korwin dobranoc, erytrocyty, czy wahadełko jest wiarygodne, liczby i działania sprawdzian klasa 4, dr wayne dyer, trędowata opracowanie, kiedy twoja złość krzywdzi dziecko pdf za darmo, czasy po niemiecku, element metryki książki…