Niebo nad Toskanią

Autor: Lynne Graham

Angielka Ellie Dixon po śmierci matki dowiedziała się. kto jest jej ojcem. Jedzie do Florencji na umówione spotkanie. Jej plany niweczy Rio Benedetti. chrześniak jej ojca. Rio nie wie. kim jest Ellie. i podejrzewa ją o nieuczciwe zamiary wobec bogatego starszego pana. By go ochronić przed oszustką. postanawia najpierw sam bliżej poznać tę piękną i seksowną kobietę…

Trzecia część miniserii ukaże się w październiku.

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


6.9

https://woblink.com/ebook/oliwer-twist-karol-dickens-133787u: https://woblink.com/product-publication/download/133787/epub

:

Cena:


ISBN

9788381191616: Wydawnictwo

Format

14.9: https://woblink.com/ebook/inny-aleksandra-j-starostecka-135146u

Cena:


ISBN

9788363732035: Wydawnictwo

Format

36: https://woblink.com/ebook/steam-owe-lekcje-plebanska-marlena-katarzyna-trojanska-134443u

Cena: Katarzyna Trojańska


Koniec Alzheimera. Jak zatrzymać utratę pamięci i zmiany degeneracyjne mózgu

Autor: Berger Amy

Dzięki tej przełomowej publikacji poznasz prawdziwe przyczyny choroby Alzheimera oraz wpływ Twojej diety na jej rozwój. Dowiesz się dlaczego atak na cholesterol przyniósł wiele szkód i jak ważne są kształt i budowa neuronów. błon komórkowych oraz mitochondriów. Przede wszystkim osiągniesz jednak uzdrowienie dzięki strategii żywieniowej przywracającej zdrowe funkcje kognitywne. Poznasz podstawy diety niskowęglowodanowej oraz rzeczywisty podział węglowodanów. Odkryjesz tłuszcze do zadań specjalnych. białkowych bohaterów i techniki wspierania właściwego trawienia. Wykorzystasz również czynniki związane z trybem życia wspierające zdrowe funkcje neurologiczne oraz zminimalizujesz ryzyko związane ze stresem czy brakiem snu. Nie zap

1:

Cena:


Koniec Alzheimera. Jak zatrzymać utratę pamięci i zmiany degeneracyjne mózgu

Autor: Berger Amy

Dzięki tej przełomowej publikacji poznasz prawdziwe przyczyny choroby Alzheimera oraz wpływ Twojej diety na jej rozwój. Dowiesz się dlaczego atak na cholesterol przyniósł wiele szkód i jak ważne są kształt i budowa neuronów. błon komórkowych oraz mitochondriów. Przede wszystkim osiągniesz jednak uzdrowienie dzięki strategii żywieniowej przywracającej zdrowe funkcje kognitywne. Poznasz podstawy diety niskowęglowodanowej oraz rzeczywisty podział węglowodanów. Odkryjesz tłuszcze do zadań specjalnych. białkowych bohaterów i techniki wspierania właściwego trawienia. Wykorzystasz również czynniki związane z trybem życia wspierające zdrowe funkcje neurologiczne oraz zminimalizujesz ryzyko związane ze stresem czy brakiem snu. Nie zap

1:

Cena:


Kultura języka polskiego

Autor: Andrzej Markowski

Nowe. zaktualizowane i uzupełnione wydanie cenionego i nowoczesnego podręcznika akademickiego z dziedziny kultury języka. Profesor Andrzej Markowski omawia najważniejsze tendencje współczesnej polszczyzny. pokazuje żywe związki zachodzące pomiędzy językiem a kulturą. zapoznaje studentów z podstawami teoretycznymi językoznawstwa normatywnego. Objaśnia. jak zmieniły się warunki socjolingwistyczne i pragmalingwistyczne komunikacji językowej Polaków w ostatnich latach. analizuje aktualne tendencje leksykalne. zwraca uwagę na nowe wyrazy i związki wyrazowe.

Przedmiot Kultura języka polskiego służy zapoznaniu studentów z podstawami teoretycznymi językoznawstwa normatywnego oraz kształtowaniu umiejętności właściwego (tj. poprawnego oraz zgodnego z zasadami et

:

Cena:chemia żywności pdf, ridero wydawnictwo, farmacja stosowana sznitowska, podroz ludzi ksiegi, wiedźmin ebook, robótki na drutach dla początkujących wzory, czarne stopy opracowanie, kolejne 365 dni pdf chomikuj, syzyfowe prace test online, co to jest e book, kazus prawo karne, celibat marcin wójcik, beata halicka, demille, psychologia biznesu książki, poufne grynberg, path of exile klasy postaci, kuba bezpieczeństwo, sexedpl pdf…