Dlaczego joga

Autor: Natalia Knopek

Mam na imię Natalia. od wielu lat jestem zakochana w jodze.

Chcę się tym zachwytem podzielić z osobami. które w codziennym życiu szukają balansu. harmonii. wyciszenia oraz większej świadomości siebie i swojego ciała. Żeby cieszyć się jogą. nie musisz być rozciągnięty ani wysportowany. nie musisz umieć stawać na głowie. Nie bój się jogi!

Joga daje mi wolność. wyciszenie. spełnienie. Jest dla mnie jak detoks ciała i duszy. Chciałabym. aby ta książka również w tobie rozpaliła iskierkę ciekawości i chęci podążania bardziej świadomą ścieżką.

Co znajdziesz w tej książce? Praktyczne porady jak zacząć. sporą dawkę wiedzy o jodze w codziennym życiu. dokładne rysunki z opisami pozycji.

Natalia Knopek – certyfikowana nauczycielka jogi. pisze bloga simplife.pl i prowadzi

Wydawnictwo: Pascal

Cena: 31.5


ISBN

9788366134744: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/krwawy-ksiezyc-k-c-hiddenstorm-136768u

Cena:


Ostatni oddech Cezara.

Autor: Sam Kean

Ta książka dosłownie zapiera dech w piersiach… „Powietrza!” – możesz krzyknąć. czytając z wypiekami na twarzy opowieści o tej szczególnej mieszaninie gazów. Być może sam zdziwisz się własną reakcją. Mieszanina jest bowiem niepozorna w swojej przezroczystości i na co dzień nie zastanawiasz się nad tym. jak wnika do twoich płuc. Jednak to dzięki niej żyjesz. a teraz możesz się o niej więcej dowiedzieć! Weź więc głęboki oddech. bo powietrze z pewnością nie raz cię zaskoczy. Kiedy w idy marcowe 44 roku p.n.e. Juliusz Cezar na podłodze rzymskiego Senatu wydał z siebie ostatni oddech. tchnienie to nie zniknęło bez śladu – właściwie. gdy czytasz te słowa. jego część przebywa w twoich płucach. Tak się bowiem składa. że z tryliardów cząsteczek gazów. jakie przed chwilą uleciały z twoich ust. niektóre gościły w płucach dinozaurów. inne roznosiły zapach perfum Kleopatry czy mieszały się z gazem musztardowym na frontach I wojny światowej. Są w tej mieszaninie również molekuły. które tworzyły falę uderzeniową bomb atomowych. a nawet kosmiczny pył. z którego powstał Układ Słoneczny. A jeśli boisz się. że niektóre opowieści z tej książki mogą okazać się zbyt nudne. odetchnij z ulgą – to zbiór fantastycznych ciekawostek. dzięki którym wiedza niepostrzeżenie. niczym powietrze. wnika w głąb ciebie i pozostaje na długo. Uważaj jednak! Możliwe. że kiedy się dowiesz. jak doszło do stworzenia chleba z powietrza i dlaczego bracia Montgolfier dostaliby dziś mandat za paryski smog. nie będziesz mógł złapać tchu.

Wydawnictwo: Feeria

Cena: 39.9


https://woblink.com/product-publication/download/135613/epub

1:

:

Cena:surviving mars poradnik, puc bursztyn i goście pdf, pieśn o rolandzie, księga jaszera, rok 1984 pdf, figury geometryczne klasa 4 karty pracy pdf, onet mobi, prawo prywatne międzynarodowe pazdan pdf, ebook darmowy, transformacja gospodarcza w polsce, kompozytorzy polscy 21 wieku, dżuma audiobook, wojny kotów, dziesięć tysięcy, autoteliczny, dusiołek, logistyczna obsluga klienta, mikrobiologia lekarska, cukierku ty łobuzie mp3, ochrona osób i mienia książka…