Sekret długowiecznych Chińczyków

Autor: Day John

Kardiolog o międzynarodowej sławie dzieli się wiedzą zdobytą podczas pobytu w Wiosce Długowieczności w Chinach. Opisuje również siedem wniosków. jakie wyciągnął z tego pobytu. z których każdy może odmienić stan Twojego ciała i umysłu. Teraz i Ty dowiesz się. jakie jedzenie powinieneś jeść. by wydłużyć czas swojego życia. Będziesz jeszcze zdrowszy. bystrzejszy. bardziej zmotywowany. produktywny i wolny od dolegliwości zdrowotnych. Zapanujesz nad umysłem i nakierujesz go na to. co dla Ciebie najważniejsze. Znajdziesz dla siebie najlepsze miejsce w lokalnej społeczności oraz odnajdziesz własny rytm. Zaczniesz żyć w zgodzie z otoczeniem i podporządkujesz swoje działania konkretnemu celowi. A wszystko to okrasisz dawką zdrowego ruchu. Długowieczność to Twój wybór!

34.3: https://woblink.com/ebook/leki-z-glowa-kiedy-sa-niezbedne-a-kiedy-mozna-pozwolic-cialu-leczyc-sie-samemu-andrew-weil-136710u

Cena:


Masaż – uzdrawiający dotyk. Techniki na młodość. witalność i zdrowie

Autor: Legun Łucja

Już dzisiaj możesz poznać tajniki masażu terapeutycznego. Wszystko za sprawą

tego unikalnego podręcznika. który jest bogato ilustrowany. napisany przystępnym językiem i doskonały zarówno dla zupełnych laików. jak i profesjonalistów chcących poszerzać swoją wiedzę.

Dzięki niemu zrozumiesz wpływ masażu na skórę. układ krążenia i nerwowy oraz narządy zmysłów. Zdobytą wiedzę będziesz mógł wykorzystać stosując opisany w publikacji masaż poszczególnych części ciała. masaż Shiatsu bądź limfatyczny. Znajdziesz tu cenne wskazówki z zakresu refleksoterapii i odmładzającego masażu twarzy. Autorka zdradza również. jak włączyć do masaży aromaterapię i prezentuje charakterystykę naj­lepszych do tego celu olejkó

37.99: https://woblink.com/ebook/w-tajnej-sluzbie-kacper-sledzinski-134108u

Cena:


ISBN

9788328710863: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/teatr-pod-bialym-latawcem-ilona-golebiewska-136478u

Cena:


Zanim odfrunę

Autor: Hanna Kowalewska

Granica miłości i nienawiści bywa jak brzeg morza. zaskakująco zmienna…

Nowa powieść Hanny Kowalewskiej z bestsellerowej serii o Jantarni.

W nadmorskim miasteczku po sezonie niejedno może się zdarzyć. Plotki rozprzestrzeniają się tak szybko. jak pędzi zimowy wiatr. i każda zmienia się w sensację.

Matka i córka. Po pierwszej zostały obrazy. trochę niepokojących opowieści i rzeczy w dużym. dawno nieużywanym domu. Druga pierwszej nie pamięta. ale postanawia odtworzyć łączące je więzi i zrozumieć. co stało się w przeszłości. Nie jest to łatwe. ponieważ dwadzieścia lat temu bliscy Inki postanowili ukryć przed nią przeszłość i zamknąć na zawsze dom. w którym mieszkała z matką. Teraz Inka może wreszcie go otworzyć i zgłębić zagrzebane pod kurzem tajemnice. Ktoś jednak był tam pierwszy i zabrał najcenniejszą rzecz. bez której prawda już zawsze będzie niepełna.

Czy Inka ją odzyska? Czy poradzi sobie z niechęcią miasteczka i ludzi. którym staje na drodze? Czy wygra z człowiekiem. który chce mieć monopol nie tylko na prawdę. ale i na Inkę?

Zanim odfrunę to powieść wielowątkowa. W wędrówkach po tajemnicach Ince towarzyszą postacie znane z Tam. gdzie nie sięga już cień i zupełnie nowe. Mamy tu kaszubskie rody; galerię nietuzinkowych kobiet; barwną grupę młodych. żyjących według własnych zasad; piękny wątek stuletniej Weroniki. walczącej o swoje zwierzęta. mimo że drzwi na drugą stronę już się uchyliły i czuje przeciąg wieczności. Metafizyka przeplata się z życiem. dramatom towarzyszy humor. Do tego gęsta sieć uczuć – zapomnianych. niechcianych. niebezpiecznych. aktualnych. niespodziewanych…

Znakomite dialogi. wciągająca fabuła i emocje nie mniejsze niż w pierwszym tomie serii.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 32.9


Sekrety przodków. czyli jakie znaczenie ma to. że twoja prababka zwiała przez okno z kochankiem?

Autor: Katarzyna Droga

Dziedzictwo przeszłości. które buduje teraźniejszość

Każda rodzina ma swoją przeszłość. historie. którymi się szczyci. lecz również takie. które są skrzętnie ukrywane. W jaki sposób losy naszych krewnych. zdradzonej ciotki. zbuntowanej prababki albo wyklętego stryja mogą wpłynąć na nasze życie? Podświadoma rodzinna lojalność determinuje pewne zachowania. poglądy. lęki a nawet powoduje choroby lub powtarzalne w rodzinie. traumatyczne zdarzenia.

Jak możemy uwolnić się od traum i spożytkować pozytywne doświadczenia rodziny?

Trudności w nawiązywaniu relacji. osiągnięciu stabilizacji. niepowodzenia życiowe często mają źródło w dawnych rodzinnych zdarzeniach. Poszukiwania szczęścia i sposobu na

31.9: https://woblink.com/ebook/niegodziwosc-t-5-amy-a-bartol-wieslaw-lozyniak-137119u

Cena:


Była raz wojna. Bomby poszły

Autor: John Steinbeck

Steinbeck skupia się na ludziach. a nie na bitwach. Je i pije z żołnierzami na froncie. rozmawia i walczy z nimi ramię w ramię. ‚Była raz wojna’ tworzy niezapomniany portret życia w czasie wojny. który nadal zaskakuje prawdą i humanitaryzmem.

Wielka Brytania. Afryka północna. Włochy… wielka wojna. której losy jeszcze nie były przesądzone. choć uczestniczyła już w niej Ameryka. Heroizm. trud codziennej walki. znaczące wydarzenia i drobne epizody. w których uczestniczy i które ogląda autor.

Jest zawsze na pierwszej linii. zawsze obok żołnierzy. W reportażach zawartych w tym zbiorze pisanych na zamówienie dziennika ‚New York Herald Tribune’ najwięcej miejsca poświęcił nie rzeczom i sprawom uznanym za najważniejsze. nie budzącym grozę wydarzeniom. lecz drobnym. codziennym (niekiedy zabawnym) sprawom. które wojnie towarzyszą. Ukazuje przy tym ludzki wzniosły i skromny wymiar nieludzkiej wojny.

Tłem dla powieści ‚Bomby poszły’. która po raz pierwszy ukazuje się w polskim przekładzie. jest obraz amerykańskich sił powietrznych oraz amerykańskiej załogi bombowca. najważniejszego elementu tychże sił. a także – jak określił to sam Steinbeck – ‚najwspanialszej drużyny świata”.

‚Bomby poszły’ to meldunek. który załoga składa w chwili. gdy wielkie bomby lotnicze wypadają z komory i lecą w dół. w stronę nieprzyjaciela… Słowa te oznaczają. że misja została wykonana i że można wracać do domu. Pewnego dnia to hasło rozbrzmi nad pokonanym wrogiem i wtedy będzie można wrócić do domu na dobre.

Jeśli zapomnieliście. czym jest wojna. Steinbeck odświeży wam pamięć. Taka literatura nigdy się nie starzeje.

‚Chicago Tribune’

John Steinbeck (1902–1968) – amerykański powieściopisarz. laureat Nagrody Nobla w 1962 r. za ‚realistyczny i poetycki dar. połączony z subtelnym humorem i ostrym widzeniem spraw społecznych’. Jego najbardziej znane powieści to ‚Na wschód od Edenu’. ‚Tortilla Flat’. ‚Myszy i ludzie’. ‚Grona gniewu’ i ‚Ulica Nadbrzeżna’.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 35.2olszanski, magdalena paluszkiewicz, zygmunt miłoszewski ziarno prawdy, bukowski kobiety pdf, ojciec klimuszko zioła książka pdf, konwergencja ekonomia, chłopcy z placu broni cała książka, piosenko, emerytalna katastrofa, jak korzystać z kindle, thrawn, sexedpl pdf, jan hartmann, medal of honor części, maska arlekina, terroryzm polska…