ISBN

9788380874701: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/sultanka-kosem-ozlem-kumrular-133367u

Cena:


Czego nie powiedziałam

Autor: Małgorzata Garkowska

W imię miłości

Jak grom z jasnego nieba. Tak wyglądało pierwsze spotkanie Emilii i Roberta. Ona. niepewna siebie młoda kobieta. i on. przebojowy mężczyzna. zaradny i zdecydowany. Wydaje się. że do pełni szczęścia niczego im nie brakuje. Albo prawie niczego…

Marzenie Roberta rodzi kłamstwo. kłamstwo budzi demony przeszłości. Emilia wraca wspomnieniami do czasów. gdy była nastolatką. Zakochaną nastolatką. Dla miłości gotową zrobić wszystko. Nie wiedziała jednak. jaką cenę przyjdzie jej za to zapłacić…

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 28


Kardiologia w gabinecie lekarza Podstawowej Opieki Zdrowotnej

Autor: Maciej Lesiak

Treść podręcznika została ułożona zgodnie z programem specjalizacji z medycyny rodzinnej

Stanowi wybór użytecznych i ważnych zagadnień często spotykanych w praktyce lekarza rodzinnego.

Kompendium wiedzy z kardiologii przydatna dla lekarzy POZ uwzględniające:

• przedstawienie jednostek chorobowych. z którymi najczęściej może zetknąć się lekarz POZ

• nowoczesna diagnostyka i terapia chorób serca. układu krążenia oraz wielkich naczyń krwionośnych

• specyficzne problemy związane z leczeniem chorób kardiologicznych

• obowiązujące schematy leczenia. w tym informacje o najnowszych osiągnięciach medycyny 

39.9: https://woblink.com/ebook/dom-przy-foster-hill-jaime-jo-wright-135683u

Cena:wolters kluwer księgarnia, bielański chemia nieorganiczna pdf, luz. i tak nie będę idealna, profesor skalski, gta 5 solucja, arabska księżniczka, libra book, spellforce 2 władca smoków poradnik, monika tomczyk, gromkowska melosik, scratch pdf, paweł droszcz, socjologia edukacji szymański pdf, wołos mariusz, michał pszczółkowski, bukiety z krepiny, angielski w podróży…