ISBN

9788379007554: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/milosc-do-trawy-michal-krupa-30842u

Cena:


ISBN

9788365780416: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/hotel-nad-zatoka-dobromila-jankowska-michal-pawlowski-jolanta-kucharska-holly-robinson-30925u

Cena:


Der Brigant

Autor: Edgar Wallace

Anthony Newton. der nach vielen Versuchen. nach dem Krieg wieder Fuß zu fassen. sein Auskommen mit Verbrechen verdient. Er hatte den Grundsatz. seine Räubereien auf möglichst höfliche Weise auszuführen. Nur einmal musste er davon abweichen. als er in das Haus des Millionärs Poltue einbricht und diesen erstochen in seinem Bett findet…

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Kości mojej siostry

Autor: Nuala Ellwood

Kate Rafter jest odnoszącą sukcesy reporterką wojenną. Ona jest tą silną. Tą. która uciekła z Herne Bay i od wspomnień. które wiążą się z tym miejscem. Jej siostra Sally tego nie zrobiła. Zamiast uciec. pije alkohol. Ale kiedy umiera ich matka. Kate jest zmuszona wrócić do dawnego domu rodzinnego. Pierwszej nocy budzi ją przerażający krzyk. Jaką tajemnicę przypadkiem odkrywa Kate? I czy ma w sobie dość siły. żeby odkryć prawdę… I wyjść cało z tej sytuacji?

Thriller psychologiczny o reporterce wojennej cierpiącej na głęboki uraz psychiczny. która nabiera przekonania. że odkryła zbrodnię na progu własnego domu. doskonała książka dla fanów Dziewczyny z pociągu i Pozwolę ci odejść.

Nuala Elwood przeprowadziła się do Londynu mając dwadzieścia kilka lat. żeby zrobić karierę jako piosenkarka i autorka tekstów. ale zamiast tego ostatecznie zajęła się pisaniem książek. Pochodzi z rodziny dziennikarskiej i to właśnie jej bliscy zainspirowali ją do napisania powieści o reporterce wojennej. która cierpi na zespół stresu pourazowego. Kości mojej siostry to jej debiutancki thriller.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 32.99


Odezwij się

Autor: Magdalena Zimniak

Zaginięcie dwójki dzieci spada na z pozoru idealne małżeństwo Mielczarków jak grom z jasnego nieba. Ucieczka? Rodzice są pewni. że porwanie. Policja natomiast sugeruje. że Ada. od lat zmagająca się z nerwicą natręctw. mogła zrealizować „fantazje” i skrzywdzić brata.

W nowym thrillerze psychologicznym autorka „Białych róż dla Matyldy” serwuje czytelnikom potężny ładunek emocjonalny i zaskakujące zwroty akcji. Trudno oderwać się od tej historii. A potem trudno o niej zapomnieć.

Wydawnictwo: Prozami

Cena: 32.9linia oporu, katy evans potentat pdf, żmichowska narcyza, ostry dyżur online, ebbok, fantastyka ksiazki, walentynian ii, anna wasiukiewicz, jezyk suahili, ręka mistrza pdf, moje lata na downing street, wyjście z szafy, finanse publiczne książka pdf, nieprzejednana…