Flirtując z życiem

Autor: Łukasz Maciejewski

Piękna. emocjonalna. wrażliwa. kobieta sukcesu. gwiazda ekranu. Wykreowany przez media wizerunek Danuty Stenki nawet w połowie nie oddaje prawdy o jej niezwykłej osobowości.

Szczere rozmowy z Łukaszem Maciejewskim odsłaniają jej inne. nieznane oblicze.

Aktorka opowiada o swoim dzieciństwie spędzonym w maleńkiej kaszubskiej wsi. o wyboistej ścieżce kariery. o fascynującej pracy w teatrze. na planie filmowym. w telewizji. Anegdoty z życia zawodowego przeplatają się z wyznaniami na temat prywatnych spraw.

Danuta Stenka nie waha się otwarcie mówić o kosztach. jakie wiążą się z jej wymagającym zawodem – o towarzyszącym jej przez lata stresie i braku pewności siebie.

Z poruszających wspomnień wyłania się opowieść o dojrzewaniu kobiety do niezależ

24.99: https://woblink.com/ebook/rycerze-irmina-wala-pegierska-justyna-mrowiec-marcin-fabijanski-miroslawa-szymanska-tomasz-zajbt-katarzyna-skawran-jacek-ring-rosie-serdville-john-sadler-138589u

Cena: John Sadler


Roboty budowlane

Autor: Andrzej Wieckowski

Podczas prac budowlanych występuje konieczność zachowania technologicznej kolejności robót i potrzeba ich realizacji przez specjalistyczne jednostki wykonawcze. tj. przez brygady wraz ze sprzętem lub przez większe. bądź mniejsze zespoły i poszczególnych pracowników. Zatrudnienie wielu wykonawców wymaga skoordynowania ich działań na budowie. Dla stabilizacji zatrudnienia. zużycia materiałów i pracy maszyn jest korzystna równomierna realizacja robót. W celu spełnienia tych różnych wymagań. szczególnie przy dużych zadaniach. w planowaniu organizacji wykonawstwa robót są niezbędne matematyczne metody obliczeniowe dostosowane do ograniczeń realizacyjnych występujących na poszczególnych budowach.

Celem niniejszej publikacji jest prezentacja działań zmierzających do zachowani

19: https://woblink.com/ebook/drugie-zycie-rzeczy-grazyna-krynicka-139447u

Cena:


ISBN

9788395053696: Wydawnictwo

Format

32.9: https://woblink.com/ebook/silver-stag-rosner-a-m–138586u

Cena:


ISBN

9788395137396: Wydawnictwo

Format

29: https://woblink.com/ebook/wolf-magda-mila-139023u

Cena:


ISBN

9788366234161: Wydawnictwo

Format

26.9: https://woblink.com/ebook/zraniony-pianista-maria-ernestam-139859u

Cena:


Miłość na Gwiazdkę

Autor: Colleen Wright

Klimatyczny pensjonat w Nowej Anglii wydaje się doskonałym miejscem. by spędzić tam święta. Kiedy jednak śnieżyca odcina gości od świata. wszyscy zaczynają się martwić. że Boże Narodzenie nie ułoży się tak. jak sobie wymarzyli.

Molly musi wziąć się w garść i skończyć swoją najnowszą książkę. ale wena całkiem ją opuściła. Kiedy nagle w jej świat wkraczają przystojny nieznajomy i jego dwie małe córki. wszystko staje na głowie. a jej życie jeszcze bardziej się komplikuje.

Hannah miała nadzieję na malowniczy zimowy ślub. lecz plany zniweczył narzeczony. odwołując wszystko w ostatniej chwili. W pensjonacie niespodziewanie zjawia się jednak jej przyjaciel z dzieciństwa. Czy to możliwe. by dawne uczucia odżyły?

Jeanne i T

:

Cena:


O pisaniu. Na chłodno.

Autor: Remigiusz Mróz

W kraju. w którym rzekomo nikt nie czyta. jego książki rozchodzą się w milionach egzemplarzy.

W wieku trzydziestu lat został najpopularniejszym współczesnym polskim pisarzem.

Kim jest? Jak tworzy? 

W tej książce Remigiusz Mróz daje się poznać od dotychczas skrzętnie skrywanej strony. Opisuje swoją pisarską drogę i trzyma czytelnika w napięciu. niczym w jednym ze swoich najlepszych kryminałów. Odkrywa kulisy własnego warsztatu. a ostatecznie udowadnia. że każdy z nas nosi w sobie przynajmniej jedną nienapisaną książkę.

Wszystko to robi na chłodno. ale także z przymrużeniem oka – dzięki czemu pozycja ta to nie tylko wyczerpujące kompendium pisarskie dla wszystkich. którzy myślą o stworzeniu własnej powieści. lecz porywająca. zabawna i

:

Cena:


ISBN

9788376867434: Wydawnictwo

Format

32: https://woblink.com/ebook/pocalunek-szpiega-erin-beaty-138692u

Cena:


ISBN

9788324169221: Wydawnictwo

Format

34.8: https://woblink.com/ebook/zabojcze-maszyny-okl-filmowa-jan-hensel-reeve-philip-139846u

Cena:


ISBN

9788324168699: Wydawnictwo

Format

29.8: https://woblink.com/ebook/interviev-nowy-jork-los-angeles-sandi-lynn-julia-wolin-138686u

Cena:chłopiec z latawcem, alter christus, ludzie bezdomni streszczenie szybkie, gratka dla małego niejadka, jezioro bodeńskie książka, pryncypia medycyny rodzinnej, esencjonalista, i nie było już nikogo streszczenie, aleksandra bąk, jan kulczyk biografia niezwykła, królica, mechanizmy reakcji, złoto drapieżcy, michał okoński żona, joseph murphy biografia, szamałek kimkolwiek jesteś, miszczuk jaga, homo sapiens ewolucja…