Kochankowie

Autor: Anne B. Ragde

Siedzieli wtedy przy stole jedząc obiad. Jedna z krów właśnie się ocieliła. ojciec rozharatał sobie kciuk gdy zwierzę wstało zbyt szybko i musiał błyskawicznie oddzielić je od cielaka. siedział teraz na swoim miejscu z zakrwawioną. brudną chustką owiniętą wokół. jedząc smażonego śledzia z gotowanymi kartoflami i masłem. krew przesiąkła przez materiał. ciemna czerwień na tle brudnej bieli. a kawałki śledzia były jasnożółte i stygły na patelni. którą matka postawiła na stole na kilku łapkach do garnków.

Nie odpowiedział na jego pytanie. Jadł.

Nie słyszysz. co do ciebie mówię? Ktoś cię widział w Øysand razem z Niemcami. Odpowiedz mi. chłopcze!

Tormod Neshov nie jest w stanie bronić się przed wspomnieniami. które wracają do niego nocą. mimo że teraz jest już bezpieczny w domu opieki. Za nic na świecie nie chce odwiedzić Neshov. gdzie Torunn zdążyła już niemal doprowadzić podupadająca gospodarstwo do porządku. angażując się jednocześnie coraz bardziej w pracę w biurze pogrzebowym Margida. Erlend bierze bezpłatny urlop. by doglądać remontu willi w Klampenborg i życie byłoby cudowne. gdyby nie drakońska dieta. którą narzucił sobie Krumme.

Kochankowie to piąty tom w serii. którą rozpoczęła bestsellrowa Ziemia kłamstw. Anne B. Ragde stworzyła kolejną wciągającą i pełną pozytywnej energii opowieść o ludziach. których zdążyliśmy pokochać – i o śmierci. która spada na nas brutalnie i nieoczekiwanie oraz życiu. które musi toczyć się dalej.

‚Mocna. wzbudzająca prawdziwe emocje saga rodzinna. Ragde napisała powieść zachwycającą. niesamowitą. a zarazem pouczającą i pełną współczucia’. – Andresseavisen

Powieść Anne B. Ragde zdobyła nie tylko rzesze czytelników. ale też uznanie krytyki i jurorów prestiżowych nagród. Ragde napisała wspaniałą wielowątkową powieść o postępującym rozpadzie dysfunkcjonalnej rodziny i nieudolnych próbach walki z chorymi emocjami. Dowiodła. że „popularna saga norweska” wcale nie musi być określeniem pejoratywnym. – Grzegorz Wysocki. Tygodnik Powszechny

Wydawnictwo: Smak Słowa

Cena: 29.9


ISBN

9788366134744: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/krwawy-ksiezyc-k-c-hiddenstorm-136768u

Cena:


ISBN

9788380755789: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/dobre-uczynki-agnieszka-krawczyk-136502u

Cena:makbet ksiazka, czerep rubaszny, akan, służby porządkowe w polsce, kevin mitnick sztuka podstępu pdf, profilaktyka logopedyczna, roman milewski, longin majdecki, zachowaj spokój, więcej niż pocałunek pdf, cela sobolewska, polityk władysław romans, materiały do matury z angielskiego pdf, teresa tomaszkiewicz, tadeusz mostowicz, zapłata rogala…