ISBN

9788301199685: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/rzym-wedrowki-z-historia-w-tle-bozena-fabiani-125734u

Cena:


ISBN

9788301199685: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/rzym-wedrowki-z-historia-w-tle-bozena-fabiani-125734u

Cena:


Dziadek do orzechów

Autor: E.T.A. Hoffmann

Dziadek do orzechów jest baśniową opowieścią dla dzieci wielkiego niemieckiego pisarza epoki romantyzmu. prekursora fantastyki. Ernsta Theodora Amadeusa Hoffmanna. Książka należy do ścisłego kanonu światowej literatury dziecięcej. Opisuje niezwykłe przygody. jakie spotykają siedmioletnią Marynię po tym. jak na święta Bożego Narodzenia otrzymuje w prezencie Dziadka do orzechów. marionetkę. która ożywa w wigilijną noc. Po stoczeniu zwycięskiej walki z królem myszy. Dziadek do orzechów przenosi dziewczynkę do magicznego królestwa. zamieszkanego przez lalki i zabawki. Opowieść Hoffmanna zainspirowała Piotra Czajkowskiego do skomponowania sławnego baletu Dziadek do orzechów. Utwór stał się także inspiracją wielu ekranizacji filmowych. zarówno fabularnych. jak i animowanych. Na podstawie powieśc

Wydawnictwo: rozpisani.pl

Cena: 20


Dziesięć anielskich przesłań

Autor: Doreen Virtue

Czy wiesz. co powiedziałyby ci anioły. gdybyś mógł je usłyszeć?

Anioły to boscy posłańcy. którzy są łącznikiem między niebem a ziemią. Wsłuchaj się w to. co mają ci do powiedzenia. a otrzymasz cenne wskazówki. które pomogą ci w trudnych chwilach.

Książka zawiera dziesięć przesłań przekazanych przez anioły. które dotyczą między innymi przebaczenia. uzdrowienia. uwolnienia. modlitwy. prawdziwego spełnienia i trwałego szczęścia.

Dzięki tej inspirującej książce:

  • odkryjesz. jak dzięki aniołom cieszyć się bardziej intensywnym i szczęśliwszym życiem;
  • dowiesz się. jak odnaleźć duchowe wskazówki i pocieszenie w trudnych dla ciebie sytuacjach;
  • zrozumiesz niebiańskie przesłania. które pomogą ci stać się lepszym człowiekiem.

Wydawnictwo: Znak

Cena: 22.99rafał tyszkiewicz, gta v city, lew starowicz pdf, rogala zapłata, ocena bezpieczeństwa kosmetyków, grzegorz strzelczyk, karolina bednarz, drąg strażacki, perwersyjna milosc pdf, savoir vivre pl, schelling filozofia, omerta miasto gangsterów, ferma blond, stulecie winnych pdf, robert pyka, to ja byłem vermeerem, mikołajek ma kłopoty streszczenie, anita bean…