Kroniki Nicci (Tom 2). Całun nieśmiertelności

Autor: Terry Goodkind

Drugi tom nowego cyklu „Kroniki Nicci”

Terry Goodkind swoim świetnie znanym i mającym wielu fanów cyklem „Miecz Prawdy” stworzył całkowicie nową jakość w literaturze fantasy. Teraz w doskonałym stylu wraca do tamtego intrygującego świata i jego bohaterów. Nowy cykl „Kroniki Nicci” opowiada właśnie o jednej z jego ulubionych postaci w „Mieczu Prawdy”.

Potężna czarodziejka Nicci i jej towarzysze. pozbawiony daru czarodziej Nathan Rahl i młody Bannon Farmer. wyruszają w dalszą podróż. Kierując się zagadkowym proroctwem wiedźmy Red. zmierzają ku legendarnemu Ildakarowi. w którym czas przestał płynąć. Nathan ma nadzieję. że tamtejsi wielcy czarodzieje pomogą mu odzyskać dar. Makabryczne znaki. jakie napotykają na swej drodze ku wspaniałemu miastu. stanowią jedynie przedsmak niewyobrażalnej grozy. jaka czeka na nich pod całunem nieśmiertelności.

Wartka akcja tej powieści zachwyci entuzjastów epickiej fantasy. – „Library Journal”

Zdolność Goodkinda do budowania fantastycznych światów przewyższa jedynie jego umiejętność kreowania bohaterów. co owocuje przygodami. od których nie sposób się oderwać.-„RT Book”

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 34.9


1

:

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/137434/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788366234161: Wydawnictwo

Format

26.9: https://woblink.com/ebook/zraniony-pianista-maria-ernestam-139859u

Cena:


ISBN

9788380874121: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/zmien-perspektywe-i-otworz-sie-na-innych–137440u

Cena:anatomia bochenek pdf, perfekcyjne kłamstwo, jedna jest miłość, dynia i jemioła, honor i krew, 50 twarzy greya audiobook, kulisty piorun, allen carr pdf, zemsta gangstera anna wolf pdf, jerzy bralczyk żona, aleksandra radomska, marek panfil, 365 dni blanka lipińska pdf pobierz, kordela, irena herbst, anna sznajder, podstawy rachunkowości książka, kocham cię bez słów pdf…