Zdrowe lody

Autor: Christine Chitnis

Lody z ogórkiem. melonem i miętą?

Truskawkowy sorbet z bazylią i miodem?

Może kremowa gruszka z tymiankiem i rabarbarowym musem?

To jedyna książka zawierająca przepisy nie tylko na smaczne. ale przede wszystkim zdrowe. naturalne lody na bazie owoców. warzyw i ziół.

Bez chemii i konserwantów. Dla każdego typu diety: wegańskiej. bezmlecznej. bezglutenowej. bezjajecznej.

To ponad 75 przepisów na wszystkie rodzaje lodów – na patyku. rożki. jogurtowe. sorbety. kremowe. granity. Pełna gama mrożonych. zdrowych deserów. które nie tuczą!

Łatwe. tanie przepisy bez użycia maszynki do lodów.

To najlepszy i najsmaczniejszy sposób. w jaki możesz dostarczyć Twojemu dziecku naturalne witaminy!

Christine Chitnis – autorka. fotografka. mama. miłośniczka zdrowej kuchni. p

25.99: https://woblink.com/ebook/cale-zycie-robert-seethaler-30126u

Cena:


Diamentowa góra

Autor: Cecily Wong

EGZOTYCZNA PODRÓŻ OD CHIN DO HAWAJÓW Z BAGAŻEM W POSTACI OKRUTNEJ KLĄTWY

Oto opowieść zgłębiająca losy czterech pokoleń zamożnego klanu.

Na początku XIX-tego wieku. Frank Leong. bajecznie bogaty przedsiębiorca opuszcza Chiny. zostawiając swoją działalność i z całą rodziną udaje się na wyspę Oʻahu. Za nimi ciągnie się starożytne przekleństwo. Legenda głosi. że każdy człowiek na ziemi jest przeznaczony konkretnej osobie. Kiedy para dobierze się niewłaściwie. los może płatać okrutne figle. Pasmo błędów popełnianych przez poszczególne osoby pozostawia skazy na dziejach rodziny.

Po dwudziestu latach na wyspę przychodzi przełomowy list z niezwykłym wyznaniem. które zatrzęsło światem całego rodu.

To zapierająca dech w piersiach i niezwykle potężna

39.36: https://woblink.com/ebook/miecz-bogdan-kross-30390u

Cena:


Jakość zasilania w sieciach z generacją rozproszoną

Autor: Irena Wasiak

Książka przedstawia i porządkuje całość zagadnień związanych z integracją rozproszonych źródeł energii z systemem elektroenergetycznym i wpływających na jakość zasilania. Zawiera oryginalny materiał ilustracyjny. będący efektem badań autorów. pochodzący z obliczeń symulacyjnych oraz badań na obiektach rzeczywistych. W kompleksowy sposób ujmuje problemy i zjawiska związane z integracją rozproszonych źródeł energii w sieciach odbiorczych niskiego i średniego napięcia i ich wpływ na jakość zasilania.

Publikacja jest adresowana do pracowników i studentów wyższych uczelni technicznych na wydziałach prowadzących kierunek elektroenergetyki i kierunki pokrewne oraz do pracowników spółek dystrybucyjnych energetyki i kadry

39.9: https://woblink.com/ebook/czolgi-irmina-wala-pegierska-justyna-mrowiec-michal-pegierski-grazyna-jedrzejec-marcin-fabijanski-miroslawa-szymanska-grzegorz-siwek-tomasz-zajbt-richard-ogorkiewicz-michal-ostrogorski-30584u

Cena:


Anielskie przesłania

Autor: Maudy Fowler

Anielskie przesłania to wiadomości przekazywane za pośrednictwem aniołów. które pochodzą od twoich bliskich – tych. którzy odeszli.

Na stronach tej niezwykłej książki Maudy Fowler i Gail Hunt potwierdzają to. co wielu ludzi intuicyjnie wyczuwa – anioły dzielą się z nami informacjami od naszych zmarłych bliskich i pomagają nam. kiedy najbardziej tego potrzebujemy.

Dzięki tej książce:

– nauczysz się skupiać na miłości. światłości i radości. co zbliży cię do aniołów i pozwoli otworzyć się na kontakt z nimi;

– odkryjesz. jak odczytywać anielski znaki;

– doświadczysz wewnętrznego spokoju i pocieszenia w duchowej więzi z aniołami.

Oto książka. która poprzez piękne opowieści i pokrzepiające przesłania. pomaga odnaleźć źródło

Wydawnictwo: Pascal

Cena: 19.9


ISBN

9788320053760: Wydawnictwo

Format

79: https://woblink.com/ebook/medyczne-skutki-terroryzmu-przemyslaw-gula-30346u

Cena:


Zdrowe lody

Autor: Christine Chitnis

Lody z ogórkiem. melonem i miętą?

Truskawkowy sorbet z bazylią i miodem?

Może kremowa gruszka z tymiankiem i rabarbarowym musem?

To jedyna książka zawierająca przepisy nie tylko na smaczne. ale przede wszystkim zdrowe. naturalne lody na bazie owoców. warzyw i ziół.

Bez chemii i konserwantów. Dla każdego typu diety: wegańskiej. bezmlecznej. bezglutenowej. bezjajecznej.

To ponad 75 przepisów na wszystkie rodzaje lodów – na patyku. rożki. jogurtowe. sorbety. kremowe. granity. Pełna gama mrożonych. zdrowych deserów. które nie tuczą!

Łatwe. tanie przepisy bez użycia maszynki do lodów.

To najlepszy i najsmaczniejszy sposób. w jaki możesz dostarczyć Twojemu dziecku naturalne witaminy!

Christine Chitnis – autorka. fotografka. mama. miłośniczka zdrowej kuchni. p

25.99: https://woblink.com/ebook/cale-zycie-robert-seethaler-30126u

Cena:


ISBN

9788377737903: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/polska-kuchnia-bezglutenowa-justyna-mrowiec-grazyna-jedrzejec-marcin-fabijanski-agnieszka-trzebska-cwalina-tomasz-zajbt-skladnica-literacka-anna-jedrzejec-agata-lewandowska-30644u

Cena:


Twórz własne gry komputerowe w Pythonie

Autor: Al Sweigart

Z książki Twórz własne gry komputerowe w Pythonie dowiesz się. jak tworzyć gry komputerowe w tym popularnym języku programowania. Nawet jeżeli jest to twoje pierwsze spotkanie z programowaniem.

Zaczniesz od klasycznych gier. takich jak Szubienica. Zgadywanka Liczbowa oraz Kółko i Krzyżyk. aby następnie zająć się pisaniem bardziej zaawansowanych programów: poszukiwania skarbów w trybie tekstowym i animowanej gry zręcznościowej z efektami dźwiękowymi. Jednocześnie poznasz najważniejsze pojęcia programistyczne i matematyczne. które pomogą ci wykonać kolejny krok w karierze programisty.

Analizując wnikliwie kod wszystkich prezentowanych gier zdobędziesz solidne podstawy nie tylko w Pythonie. ale również w dzie

:

Cena:całe zdanie nieboszczyka pdf, bogactwo i grzech, rzeczy osobiste, angielski w pracy i biznesie, onkologia kordek, ewa plebanek, zycie szkoly, wietnam komunizm, pedagogika podręcznik akademicki tom 1 pdf, badanie fizykalne w pielęgniarstwie, dieta sirtfood przepisy pdf, osaczona pola roxa, uniwersum metro 2033, kordian audiobook za darmo, washington black, serce gangstera doci…