Portret lady Catherine

Autor: Eliza Redgold

Lady Catherine St. Clair fascynuje się malarstwem i marzy o tym. aby rozwijać swoją pasję. Jej pozycja towarzyska wyklucza jednak studia uniwersyteckie. a na prywatne lekcje ojciec nie wyraża zgody. Catherine wpada więc na szalony pomysł. Udaje się do studia uznanego malarza Benedicta Cole’a. aby pod przybranym nazwiskiem zaoferować swoje usługi jako modelka i uczyć się. obserwując pracę mistrza.Benedict jest oczarowany urodą Catherine i przyjmuje jej propozycję. Nie wie. że zapraszając ją do pracowni. nie tylko ryzykuje karierę. ale również reputację rodziny potężnego lorda St. Clair.

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 9.99


https://woblink.com/product-publication/download/28568/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788381011020: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/tiara-i-korona-tom-1-teodor-jeske-choinski-28519u

Cena:


Igranie z ogniem

Autor: Jules Bennett

„Gdyby się opamiętał. mógłby przestać wyobrażać sobie Callie nagą. splecioną z nim w uścisku. Nie wolno mu się do niej zbliżać. Obiecał sobie. że nigdy więcej się nie zaangażuje. A poza tym ona tu pracuje. Czy to nie wystarczający powód. by utrzymywać dystans? Ale nigdy żadnej kobiety tak bardzo nie pożądał…”.

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99agnieszka gozdyra rodzina, ten dzień blanka, christiane northrup, opowiadania porno mp3, klimat szkoły, finanse przedsiębiorstw pdf, profesor dębski, mechanika ogólna, tematy rozprawek z pana tadeusza, upadli książka pdf, audiobook darmowy, try ella frank, jak czytać ludzi radzi agent fbi pdf, terelak…