Skandal w atłasach

Autor: Loretta Chase

Salon mody sióstr Noirot zdobywa coraz lepszą klientelę z arystokratycznych kręgów. Interesowi sióstr zagraża jednak katastrofa – wybucha bowiem skandal. kiedy ich najlepsza klientka. koneserka wyrafinowanego francuskiego stylu. lady Clara pada nieoczekiwanie ofiarą spisku pozbawionego skrupułów łowcy posagów. Jak ocalić najlepszą klientkę od marnego losu żony utracjusza i zatrzymać ją przy sobie? Błyskotliwy umysł średniej z sióstr. Sophy Noirot. podparty zdolnościami aktorskimi i zręcznym piórem może jednak więcej. niż wydaje się samej jego właścicielce. Sophy pomaga zainteresowany jej wdziękami młody hrabia Longmore Harry Fairfax. brat lady Clary – znudzony arystokrata o bardzo męskiej urodzie. lecz niegrzeszący specjalnie intelektem.

:

Cena:


Widzę Cię

Autor: Clare Mackintosh

Nowy thriller autorki międzynarodowego bestsellera ‚Pozwolę Ci odejść’.

Gdy Zoe Walker zauważa swoje zdjęcie w sekcji ogłoszeń londyńskiej gazety. postanawia się dowiedzieć. jak się tam znalazło. Rodzina jest przekonana. że osoba z ogłoszenia tylko Zoe przypomina. Nazajutrz w gazecie pojawia się zdjęcie innej kobiety. a dzień później – kolejnej. I każda z nich pada ofiarą przestępstwa.

‚Widzę Cię’ to psychologiczny thriller jednej z najgłośniejszych i najbardziej cenionych angielskich debiutantek roku 2015. Powieść. która nie pozwoli zasnąć. Tym bardziej przekonująca. że Mackintosh służyła w policji kryminalnej. Konieczności przeczytania jeszcze jednej strony nabiera tu zupełnie nowego wymiaru.

Clare Mackintosh odeszła z policji w roku 2011. by jako wolny strzelec zająć się dziennikarstwem. Pracowała również jako konsultant do spraw mediów społecznościowych. Jest założycielką Chipping Norton Literary Festival. Obecnie mieszka w Cotswolds z mężem oraz trójką dzieci i pisze na pełny etat.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 31.9


ISBN

9788380641242: Wydawnictwo

Format

14: https://woblink.com/ebook/zycie-hieronima-savonaroli-epizod-z-dziejow-florencji-piotr-klemens-kantecki-31626u

Cena:


Rewolucja międzypaździernikowa

Autor: Jerzy Kochanowski

Z mroków stalinizmu wyłania się nowy porządek.

Ale nie o tym jest ta książka.

Jest o zwykłych ludziach sprzed sześciu dekad. O Polakach. którzy pragnęli odrobiny normalności po latach terroru. O wyglądaniu zza „żelaznej kurtyny”.

Jest też o pieniądzach i korupcji. pracy i bezrobociu. chuligaństwie i prostytucji. wyborach miss i świadomym macierzyństwie. otwarciu na świat i marzeniach o własnym samochodzie.

O młodzieży wieku atomowego. tęsknocie za Zachodem i roli Kościoła. O namiastce wolności. która wtedy wydawała się czymś tak wielkim. że można się nią było zachłysnąć.

Najnowsza książka Jerzego Kochanowskiego opowiada o tym. co nam dał Październik ’56. I co potem na długie lata odebrała nam Pols

19.99: https://woblink.com/ebook/marlena-blekitny-aniol-w-garniturze-c-w-gortner-31859u

Cena:


Niedopowiedziane

Autor: Jarosław Prusiński

Kolejny. doskonały zbiór opowiadań spod ręki Jarosława Prusińskiego. Różnorodne. barwne historie przedstawione w bardzo plastyczny. czasem żartobliwy sposób. Doskonała lektura na kilka popołudniowych posiedzeń przy kawie. Równie smakowita jak kawałek tortu. za to mniej tucząca.

Niektóre opowiadania są mocniejsze niż w poprzednim zbiorze. mniej ocenzurowane. co pozytywnie wpłynęło na siłę przekazu. Można rozpisywać się długo o historiach zawartych w Niedopowiedzianych. Każda jest inna. w inny sposób pobudzająca wyobraźnię i każda znakomicie opisana. Najbardziej wymagający Czytelnik znajdzie tu coś dla siebie. To jest po prostu dobre!

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 15


Punkt Barana

Autor: Aleksander Sowa

Nadszedł czas wyrównania rachunków

Znany z ‚Ery Wodnika’ komisarz Emil Stompor wychodzi z więzienia i spotyka dziewczynę byłej partnerki. która proponuje mu wspólną zemstę. Ten odmawia. pragnąc po latach wyłącznie spokoju. Tymczasem w Warszawie dochodzi do serii brutalnych zabójstw. Prowadząca śledztwo grupa policjantów Komendy Stołecznej natrafia na pewien ślad. Trop prowadzi jednak w bardzo niebezpiecznym kierunku.

Oparta na prawdziwych wydarzeniach brutalna. do bólu realistyczna historia z pogranicza thrillera i mrocznej powieści kryminalnej. Osadzona w twardym świecie. gdzie dobro i zło w czystej postaci nie istnieją. Przygniatająca prawda o rzeczywistości polskiej Policji na tle bezwzględnego świata najgroźniejszych przestępców i nieprzychylnych przełożonych.

33: https://woblink.com/ebook/niepowszedni-3-oblawa-justyna-drzewicka-31703u

Cena:monika kassner, zaginione plemię, dziady cz 1 pdf, janusz film, ty i tylko ty, jak skutecznie rzucić palenie allen carr, świadome sny, zaginięcie ethana cartera poradnik, ekonomia zdrowia, historia literatury, douglas miasto, cities skylines jak budować drogi, www marekkaminski com, tomasz grodzicki, test wechslera pdf, wyszukiwarka książek po treści, małgorzata rogala ważka chomikuj, angielski ćwiczenia dla dzieci do wydrukowania…