Horyzonty ostateczne

Autor: Jacek Salij

Ojciec Jacek Salij od lat odpowiada ludziom – i tym głęboko zaangażowanym. i tym błądzącym po obrzeżach Kościoła – na pytania dotyczące wiary. Nie ucieka od tematów drażliwych i zaraża nadzieją na dobre rozwiązanie nawet trudnych spraw.

Czy w życiu wiecznym odnajdziemy naszych bliskich? • Żyjemy w czasach ostatecznych! • Piekło zaczyna się już teraz • Czy zmarli bez sakramentów będą zbawieni? • Tajemnica przebóstwienia człowieka itp.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 25.99


ISBN

9788365973672: Wydawnictwo

Format

27.9: https://woblink.com/ebook/czyste-mieso-shapiro-paul-129904u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/129204/epub

1:

:

Cena:


Roboty i prace

Autor: Józef Ignacy Kraszewski

Główną postacią jest zręczny i nie przebierajacy w środkach dyrektor budowy kolei żelaznych. sprytny i bogaty Juliusz Płocki. znakomicie kierujący ‚robotami’.

Opowiada o dwóch wpływających na siebie wzajemnie środowisk: biednej. ale herbowej arystokracji oraz bogatych przemysłowców. i dwóch typów ludzi: ‚pracowników dnia’. ludzi uczciwych i wartościowych oraz ‚robotników nocy’. czyli intrygantów. kombinatorów i pochlebców – którzy stanowią świetnie zarysowane tło dla uwydatnienia głównej postaci tej ciekawej powieści Kraszewskiego.

Józef Ignacy Kraszewski – polski pisarz. publicysta. wydawca. historyk. działacz społeczny i polityczny. autor z największą liczbą wydanych książek i wierszy w historii literatury polskiej oraz malarz. Pseudonimy literackie: Bogdan Bolesławita

14.9: https://woblink.com/ebook/autobiografia-murzyna-booker-t-washington-128914u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/128828/epub

1: Autor

:

Cena:


Mortem

Autor: Łukasz Jarosz

Powieść ostra jak chirurgiczny skalpel. mocna jak policyjny taran i ciężka jak burzowa chmura.

Przystojniak vel Krwawy Rzeźnik bestialsko morduje kolejne kobiety. Porachunki mafijne dawno wymknęły się spod kontroli samych gangsterów. Zwyrodnialcy szukają coraz bardziej wyrafinowanych sposobów na zaspokajanie żądz. Do tego sezon na zabójstwa jest intensywny niczym padający deszcz. W tym wszystkim znajduje się naznaczony przeszłością i bez przyszłości Łukasz Kowalczyk. wraz ze swoimi partnerami z wydziału zabójstw. Ten czas zmieni wszystko. Będziecie mieć w tym udział.

Powieść dla dojrzałego odbiorcy o mocnych nerwach.

Martynie Karłowskiej przedstawił się jako Krystian. No to już mieli Oskara. Tobiasza i Krystiana w jednej postaci. Dziewczyna o nowym i

Wydawnictwo: Novae Res

Cena: 32


ISBN

9788381373388: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/zespol-7-przychody-dochody-i-koszty-po-zmianach-izabela-motowilczuk-jan-charytoniuk-130034u

Cena: Samuel Milewskifrancuski od podstaw pdf, maciej wiszniewski, polska polityka migracyjna, charakterystyka bohaterów ten obcy, wiesław myśliwski, w pustyni iw puszczy film do pobrania za darmo, lidia yuknavitch, społeczeństwo starzejące się, renata szczepanik, ubik dick, stowarzyszenie umarłych poetów ebook, grey pdf, audiobooki abonament, controlling w przedsiębiorstwie pdf, małpiszonek…