Gdyby nie ty

Autor: Monika Sawicka

Eliza przeżyła piekło. Nie pozwoli. żeby jej córkę spotkało to samo.

Eliza ma za sobą traumę. która zaważyła na całym jej życiu. Pokonała ciężką chorobę i przeszła piekło. o którym nikt nie wie. Wspomnienia są na tyle bolesne. że wolałaby zostawić je tylko dla siebie. Jednak kiedy jej córka chce rozpocząć życie u boku mężczyzny. w którym Eliza rozpoznaje swojego oprawcę. nie może milczeć. Będzie zmuszona do tego. aby zdradzić najgłębiej skrywany sekret i opowiedzieć o koszmarze. jaki przeżyła. 

W jaki sposób udało jej się wyrwać z piekła? Czy zdoła poradzić sobie z traumą? 

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Cena: 29.9


Cztery obsesje wyjątkowego szefa

Autor: Patrick Lencioni

Patrick Lencioni przedstawia jeszcze jedną opowieść o przywództwie. której każdy element jest równie porywający i pouczający. jak wszystkie poprzednie.

Tym razem Lencioni skupia się na kluczowej roli przywódcy w budowaniu zdrowej organizacji – często pomijanym. a niezwykle istotnym elemencie życia biznesowego. będącym podstawą trwałego sukcesu.

Czytelnicy mogą poznać historię intrygi korporacyjnej. w której Rich O’Connor. fikcyjny dyrektor naczelny firmy konsultingowej z branży technologicznej. Telegraph Partners. napotyka wyzwanie tak wielkie. że może ono zachwiać jego firmą. karierą i wszystkim. co uważa za ważne w byciu wyjątkowym przywódcą.

Wszystko. co robił Rich O’Connor. wiązało się w jakiś sposób przynajmniej z jedną z dyscy

34.9: https://woblink.com/ebook/zajadanie-emocji-maggan-hagglund-139439u

Cena:


Czas nieprzewidziany

Autor: Michał Głowiński

Czas nieprzewidziany to skarbnica wiedzy o polskiej kulturze ostatnich dekad. katalog kluczowych dla polskiej humanistyki nazwisk. zbiór smacznych anegdot i szczegółowa mapa intelektualnych kamieni milowych polskiej nauki. Imponująca wiedza Głowińskiego. erudycja i językowe wyczucie sprawiają. że rozmowa urasta do rangi przewodnika po Polsce – jej niezabliźnionych ranach. kompleksach. ale też pięknie i sile.

Dopóki się jeszcze zachowało pewną świeżość umysłu. dopóty starość. zwłaszcza jeśli się żyje na pewnym poziomie. jest do zniesienia. Mnie jest bliższe pierwsze stanowisko – optymistyczne. Wynika to w jakiejś mierze z mojej biografii. uważam bowiem. że mam życie darowane; po latach Zagłady. pobycie za murami getta. ukrywaniu się. ceni się życie. – Michał G

Agnieszka Krawczyk: Autor

Cena: Autor


Nierozwiązane zagadki historii

Autor: Aron Paul

• Czy neandertalczycy byli naszymi przodkami?

• Czy wojna trojańska toczyła się naprawdę?

• Czy Jezus umarł na krzyżu?

• Czy Kolumb zamierzał odkryć Amerykę?

• Kto napisał sztuki Szekspira?

• Czy Mozart został otruty?

• Czy można było uratować „Titanica”?

• Czy przeżył ktoś z Romanowów?

• Czy Hitler zamordował swoją siostrzenicę?

• Dlaczego Hess poleciał do Szkocji?

Dzieje ludzkości pełne są zagadek. Wiele z nich wciąż czeka na rozszyfrowanie. Paul Aron –– nagradzany dziennikarz i redaktor znanych amerykańskich wydawnictw naukowych. autor niezwykle popularnych książek na tematy historyczne – odkrywa zaskakujące wydarzenia. które wciąż rozpalają wyobraźnię. Emocjonująca książka ukazuje n

34.8: https://woblink.com/ebook/zdumiewajace-zdolnosci-roslin-przygodowa-podroz-botaniczna-od-a-do-z-andrzej-jankowski-kowalska-agnieszka-christina-harrison-lauren-gardiner-138687u

Cena: Lauren Gardiner


https://woblink.com/product-publication/download/138799/epub

1:

:

Cena:


Gdybym wiedziała

Autor: Rebecca Donovan

„Każdy z nas dysponuje własną. pokrętną wersją prawdy. skażoną tym. jak postrzegamy dane wydarzenie. I czasem to jedyne. co mamy.” W rodzinie Lany każda kobieta ma pewną. wydawałoby się. dobrą cechę – która jednak przynosi jej tylko nieszczęście. Wiara. Zaufanie. Życzliwość i Odwaga niszczą ich życie. chociaż powinny je budować. Klątwą Lany jest absolutna Szczerość. Dziewczyna przeczuwała. że ta cecha może ją kiedyś zniszczyć. ale nie miała pojęcia. jak dramatyczne będą tego okoliczności. Gdy mimowolnie staje się świadkiem strasznych wydarzeń. decyduje się milczeć. sądząc. że prawda i tak jej nie uratuje. Niestety. biegu wydarzeń nie da się zatrzymać. Oskarżenia padają na nią. a to doprowadza ją tam. gdzie nigdy nie chciała wrócić… Musi stać się zamkniętym wulkanem milczenia. odrzucenia. tajemnic i braku miłości. Czy z tej sytuacji jest w ogóle jakiekolwiek wyjście? Czy Lana ma szansę uratować chociaż siebie? A może wszystko zniszczy eksplozja wulkanu?… Mocna. wyrazista opowieść Rebekki Donovan – mistrzyni wywracania świata czytelnika do góry nogami.

Wydawnictwo: Feeria

Cena: 34.9polityka innowacji, e-marketing. współczesne trendy. pakiet startowy, agnieszka lingas łoniewska zakręty losu, krysicki włodarski analiza matematyczna w zadaniach, skoki kaskaderskie gta 5 mapa, rosyjski dla początkujących pdf, wiedzmikolaj, rozwój zawodowy definicja, atlas owadów, miedziaki, wyżej niż kondory, antypedagogika założenia, nauka to lubie, owidiusz przemiany pdf, szczęście diabła meghan march pdf, ebooklibra, czekoladki dla prezesa, kuszenie losu…