Fizjoterapia w chorobach wewnętrznych

Autor: Aleksander Barinow-Wojewódzki

Jest to pierwsza w Polsce publikacja zawierająca opis ogólnych zasad rehabilitacji pacjentów z patologią przewlekłą. w trakcie leczenia. Zabiegi rehabilitacyjne przedstawiono zatem nie jako kontynuację zakończonego już leczenia. ale jako proces równoległy do leczenia klasycznego. konwencjonalnego. Przedstawiono w niej wiadomości z zakresu fizjoterapii ogólnej. klinicznej z opisem chorób. psychoterapii. orzecznictwa. odpowiedzialności zawodowej i farmakoterapii. Ponadto omówiono zasady stosowania fizjoterapii jako jednego z elementów leczenia w chorobach wewnętrznych. Przedstawiono również wiadomości praktyczne dotyczące stosowania zabiegów fizjoterapeutycznych w wybranych schorzeniach internistycznych. Podręcznik adresowany do fizjoterapeutów. studentów kierunkó

https://woblink.com/product-publication/download/31868/epub: 1

Cena:


Praktyczna analiza powłamaniowa

Autor: Adam Ziaja

W dzisiejszych czasach bezpieczeństwo aplikacji webowych jest jednym z najważniejszych elementów bezpieczeństwa Internetu. w tym serwerów udostępniających usługi w sieci. Włamania na serwery HTTP niosą jednak za sobą o wiele większe ryzyko niż podmiana zawartości strony. Cyberprzestępcy mogą uzyskać dostęp nie tylko do poświadczeń logowania użytkowników danej witryny ale również plików serwera co niesie za sobą o wiele szersze konsekwencje.

Książka o tematyce DFIR (Digital Forensics and Incident Response) z jednej strony pokazuje tradycyjne podejście informatyki śledczej. a drugiej reagowania na incydenty (Live Forensics). Tematem przewodnim jest analiza powłamaniowa aplikacji webowej w środowisku Linux. Szczegółowo ukazuje techniczne

:

Cena:


ISBN

9788380886629: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/stanislaw-brzozowski-maciej-urbanowski-32038u

Cena:


:

Wydawnictwo: Korporacja Ha!art

Cena: 20anna wendorff, wiedźmin poradnik pdf, rene goscinny jean jacques sempe mikołajek, diagnostyka pedagogiczna pdf, małgorzata j kursa, filozofia kosmologii, fizyka rysunki, wstęp do językoznawstwa grzegorczykowa pdf, pogrom białostocki, myslenie krytyczne, maria reimann, książka o wodzie, mass effect andromeda wybory, judo historia, oskarżam auschwitz, strona z audiobookami, conn iggulden, zarządzanie przedsiębiorstwem pdf, ii rp mniejszości narodowe, kasacja chyłka, kleistenes, joanna żak, brene brown z wielką odwagą…