ISBN

9788395176104: Wydawnictwo

Format

17.9: https://woblink.com/ebook/ksiega-ras-czesc-i-cisza-

Cena:


1

:

:

Cena:


Klub niewiernych

Autor: Daniel Koziarski

Klub Niewiernych to miejsce w sieci. gdzie spotykają się ludzie spragnieni niezobowiązującego seksu. Ale seks bez zobowiązań może mieć… śmiertelne konsekwencje. Przekona się o tym kilka żądnych mocnych wrażeń kobiet. które postanowią zaryzykować i spotkać się z pewnym przystojniakiem spotkanym na czacie.

Piotr. wzięty lekarz. nieustannie zdradza swoją piękną i inteligentną. ale coraz bardziej sfrustrowaną żonę. Tymczasem w życiu Justyny pojawia się ktoś. kto wydaje się ją rozumieć. Czy młoda kobieta podda się tej fascynacji? Jaką cenę zapłacą małżonkowie za dokonane przez siebie wybory?

Druga powieść pisarskiego duetu Lingas-Łoniewska – Koziarski to pełen fascynujących postaci. zwrotów akcji i erotyki thriller psychologiczny.

28% drapieżnej

19.1: https://woblink.com/ebook/autoterapia-sposoby-i-metody-leczenia-duszy-i-ciala-ewa-kulejewska-136499u

Cena:wielki testament villon, zew krwi pdf, majewski syzyfowe prace, krzysztof krol ksiazki, książki fizjoterapia, polityka innowacyjna w polsce, latający cyrk, jarosław zientara, anatomia 2, scenariusz przedstawienia profilaktycznego, www e bookowo pl, metafizyka arystotelesa, ego to twój wróg…