Les Compagnons de Jéhu

Autor: Alexandre Dumas

«Les Compagnons de Jehu» est la suite des «Blancs et les Bleus» et précède «Le Chevalier de Saint-Hermine». Comme toujours. quand on ouvre un livre. que est écrit par Dumas. on ne peut pas s’arrêter. L’histoire nous prend immédiatement. le narrateur nous raconte les subtilités historiques. Ici on retrouve tous les thèmes. des gens d’honneur. que ce soit Roland de Montrevel. aide de camp de Bonaparte pas encore Napoléon 1er. ou Charles de Saint-Hermine. chef des compagnons de Jehu sous le nom de Morgan. un amour impossible. batailles et duels et la composition de fiction et histoire.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


1

Autor: Przemysław Pomykalski

:

Cena:


ISBN

9788380643499: Wydawnictwo

Format

10: https://woblink.com/ebook/lud-wesolkow-w-dawnej-polsce-leonard-lepszy-32139u

Cena:


Pierwsze wieki historii polskiej

Autor: Adam Mickiewicz

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

REPRINT. Nasz wielki wieszcz narodowy. Adam Mickiewicz. był nie tylko poetą. chociaż jako poeta najbardziej wszystkim jest znany. Był również badaczem. który zajmował się między innymi zgłębianiem najdawniejszych dziejów naszego narodu w pierwszych wiekach historii polskiej. Dzieło niniejsze. opublikowane pośmiertnie. które wyszło spod jego ręki nie powiela utartych stereotypów dotyczących pochodzenia Słowian w ogólności. a Polaków w szczególności. ale jest unikalne na tle pozostałej literatury tegoż rodzaju. Czy musimy się zgadzać z wszystkimi poglądami. jakie Mickiewicz zawarł na kartach tej książki? Oczywiście. że nie. każdy bowi

14.95: https://woblink.com/ebook/cuda-sa-naturalne-niebo-jest-w-nas-malgorzata-chwalek-32093u

Cena:


Jednominutowy Negocjator

Autor: Don Hutson

Umiejętność negocjowania ma wpływ na każdy aspekt naszego życia. począwszy od kontraktów zawieranych

w pracy poprzez relacje z rodziną i sąsiadami po transakcje. które zawieramy jako klienci. A jednak większość ludzi wszelkimi sposobami wzbrania się przed prowadzeniem negocjacji. które kojarzą im się z poczuciem dyskomfortu. stresem. a nawet napawają lękiem. Don Hutson i George Lucas postanowili zmierzyć się z epidemią negocjofobii.

W formie zajmującej opowieści biznesowej autorzy przedstawiają proste. lecz głęboko przemyślane podejście do negocjacji. które sprawdzi się w każdych okolicznościach. zarówno podczas negocjacji mających charakter rywalizacji i konfrontacji. jak i tych opartych na współpracy i partnerstwie. Osiągaj najlepsze rezultaty za każd

Wydawnictwo: Harper Collins Polska

Cena: 12.99wyspa słońca, repetytorium maturalne fizyka pdf, chemia ogólna pdf, córki grabowskiego, c. h. beck, największy skarb piotra z karolci, jezu ty się tym zajmij pdf, język pisany, raz do roku w skiroławkach, sposoby rozwiązywania problemów, nasza wojna, pod wulkanem lowry, wiary świata, e-marketing pdf, felix net i nika oraz świat zero, selim mirza, cialo nie klamie ksiazka pdf, szczęściara, mowa ciała książki, sims 4 poradnik, mona kasten begin again, praca operacyjna, tako rzecze zaratustra pdf, saługa, największy skarb piotra z karolci…