Mąż na liście życzeń

Autor: Maya Blake

Sienna Newman od roku jest kochanką swojego szefa. Emiliana Castillo. Podczas tygodniowego pobytu Emiliana w rodzinnej Argentynie. Sienna uświadamia sobie. jak bardzo jej na nim zależy. i postanawia mu to wyznać. Jednak Emiliano po powrocie zachowuje się dziwnie. Sienna czuje. że coś jest nie tak. Nazajutrz znajduje w gazecie wiadomość o jego zaręczynach…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


https://woblink.com/product-publication/download/137434/epub

1:

:

Cena:


1

:

:

Cena:


Z raju do piekła. Opowieść o małżeństwie i zdradzie

Autor: Jen Waite

Psychopaci to manipulatorzy. Osobnicy pozbawieni skrupułów. Niezdolni do skruchy.

A co. gdyby się okazało. że z jednym z nich stanęliście na ślubnym kobiercu? Że osoba. z którą związaliście swoje życie. nigdy tak naprawdę nie istniała? Gdyby to wam przydarzyło się to. co „przydarza się tylko innym”?

Jen kocha swojego męża Marco. Seksowny. zabawny. jest jej najlepszym przyjacielem. Jen czuje się przy nim jak prawdziwa księżniczka. Gdy na świat przychodzi ich dziecko. wydaje się. że cudowniej już być nie może. Trzy tygodnie później przez przypadek natrafia na mejl. którego nigdy miała nie przeczytać i który wywraca jej życie do góry nogami.

Marco zarzeka się. że to zwykłe nieporozumienie. a Jen rozpaczliwie próbuje odbudować zaufanie do męża. Odkrywa jednak tyle kłamstw i dowodów niewierności. że nie mieści jej się to w głowie. Zamiast cieszyć się macierzyństwem. zdezorientowana i udręczona. resztkami sił próbuje dojść do prawdy. Obsesyjnie stara się znaleźć jakiś niezbity dowód. że to. co ją łączyło z Marco. nie jest tylko urojeniem. że nie popadła w obłęd. Stopniowo jej uparte i żmudne poszukiwania przynoszą szokujące. ale – koniec końców – wyzwalające odkrycie: Marco to podręcznikowy psychopata.

Z raju do piekła to wstrząsająca i inspirująca opowieść o kobiecie. która znajduje w sobie zdumiewające pokłady siły. gdy wszystko. w co dotąd wierzyła. okazuje się ułudą.

Jen Waite mieszka z córką w Maine. Zamierza ukończyć studia. by zostać dyplomowanym psychiatrą i pomagać osobom pragnącym wydostać się z toksycznych związków.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 30.99


ISBN

9788366099081: Wydawnictwo

Format

21.9: https://woblink.com/ebook/papiez-dyktator-marcantonio-colonna-138560u

Cena:ebook genetycy pdf chomikuj, platon państwo pdf, ramie wagi, stephen king to mobi, bez ograniczeń książka, eugeniusz gostomski, pwsz klaisz, płonący lód, budowa motocykla pdf, igen książka, piotr stanisławiszyn, wydawnictwo wiedza i praktyka sp z oo, dynastia piastów w polsce, aleksandra liszka, infrastruktura transportu pdf, streszczenie karolci szczegółowe, pedagogika przedszkolna literatura…