ISBN

9788380836136: Wydawnictwo

Format

28: https://woblink.com/ebook/grzech-pierworodny-anna-szafranska-32185u

Cena:


ISBN

978-83-65972-03-3: Wydawnictwo

Format

19.99: https://woblink.com/ebook/droga-do-samorzadnosci-terytorialnej-barbara-post-ewa-nalewajko-inka-slodkowska-jerzy-bartkowski-32546u

Cena: Ewa Nalewajko


https://woblink.com/product-publication/download/32310/pdf

1:

:

Cena:


Psychologia. Kluczowe koncepcje. Tom 1

Autor: Philip G. Zimbardo

Psychologia. Kluczowe koncepcje to pięć tomów solidnej wiedzy psychologicznej. podanej w niezwykle przystępny i przyjazny sposób. Nowe wydanie zostało zaktualizowane o wyniki badań z ostatnich lat oraz najbardziej aktualne zagadnienia. Podręcznik ten może służyć zarówno studentom. jak i entuzjastom psychologii. Philip Zimbardo. zwany „twarzą i głosem psychologii”. wraz z Robertem Johnsonem i Vivian McCann przybliżają Czytelnikom podstawowe teorie i pojęcia psychologii. Strukturę podręcznika Autorzy zaplanowali tak. by ułatwiała uczenie się i zapamiętywanie materiału. a także zachęcała do krytycznego myślenia. Liczne przykłady. ćwiczenia i zadania pozwalają odnieść wiedzę psychologiczną do własnego doświadczenia i dostrzec jej zastosowania w codziennym życi

39.8: https://woblink.com/ebook/najslynniejsze-rewolucje-i-zamachy-stanu-maciej-antosiewicz-erik-durschmied-32392u

Cena:


Salon sukien ślubnych

Autor: Rachel Hauck

Dwie kobiety. które dzielą dziesięciolecia i olśniewająca suknia ślubna kryjąca pewien sekret…

Opowieści Cory i Haley przeplatają się w czasie w cieniu ukochanego sklepu ślubnego: historia Cory przenosi czytelnika do lat 30-tych.  historia Haley dzieje się w czasach współczesnych. Choć tak się różnią. obie pomogą innym odnaleźć marzenia. gdy ich własne legną w gruzach. Muszą wyruszyć w pełną sekretów podróż. odkryć moc swoich marzeń i magię codziennej miłości. A towarzyszyć im będzie pewna niezwykła suknia ślubna…

Wydawnictwo: Wydawnictwo Świętego Wojciecha

Cena: 35.9


Zawsze możesz na mnie liczyć

Autor: Marion Lennox

Gdy Tom zostaje ciężko ranny. Tasha pojawia się w jego przychodni w Australii. Chce spłacić dług wdzięczności – Tom półtora roku temu przeprowadził ją przez najtrudniejsze chwile w jej życiu. Przejmuje opiekę nad pacjentami. a także nad samym Tomem. Pobyt w domu Toma budzi w niej uśpione emocje. Tom również czuje. że wreszcie spotkał właściwą kobietę. Tasha jednak obawia się. że Tom. który ma opinię kobieciarza. zrani ją i zawiedzie jak jej były mąż…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Godzina zmierzchu

Autor: Katie Roiphe

Katie Roiphe postanowiła przyjrzeć się ostatnim tygodniom. dniom i godzinom wielkich umysłów. „Wybrałam tych. którzy w sytuacji mierzenia się ze śmiercią są w stanie znaleźć słowa. których nikt inny nie umie i nigdy nie będzie mógł znaleźć”. Interesują ją „nastrojeni na śmierć. ci którzy skupiali się w swojej pracy nad jej esencją”.

Swoich bohaterów obserwuje uważnie. zbiera szczegóły odchodzenia.

Opisuje moskitierę. którą osłonięte było łóżko umierającego Zygmunta Freuda. Czyta notes prywatnego detektywa zatrudnionego przez „Time’a”. by śledził Dylana Thomasa w ostatnich dniach przed jego śmiercią. Przypatruje się pośmiertnej fotografii Susan Sontag. która do końca kwestionowała możliwość śmierci. Opowiada o siedemdziesięciosześcioletnim Johnie Updike’u. który po

21.9: https://woblink.com/ebook/pies-i-ty-jolanta-tochowicz-ertman-32356u

Cena:


Demian

Autor: Hermann Hesse

Kolejny tom w nowej edycji klasycznych dzieł Hermana Hessego. Spragniony sensu życia Sinclair. znudzony iluzorycznością świata. w którym się wychował. wyrusza w fascynującą duchową podróż. Stawia pytania. które mają go doprowadzić do prawdziwego oświecenia. a w poszukiwaniu niełatwych odpowiedzi wspomaga go niezwykły przyjaciel – Max Demian. Ta pasjonująca opowieść o budowaniu własnej tożsamości pióra noblisty Hermana Hessego porusza kwestie o wymiarze tak uniwersalnym. że niezmiennie chwyta za serce zarówno dojrzewających. jak i dojrzałych czytelników na całym świecie.

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 27magowie bogów pdf, ryszard aleksandrowicz, penelope ward pdf, ziemia izraela, okoliczności wyłączające bezprawność, immanuel kant książki, piraci nowego świata 3, borelioza koinfekcje, audio booki, mikiewicz, strona z ebookami, do pięciolitrowego gąsiora w którym, prostytucji, twoj typ pl, c lewis, wentz…