Catch her in the rye

Autor: Krzysztof Kuźniar

Kilka dni z życia siedemnastoletniego chłopaka. który u progu dorosłości postanawia wybrać się w spontaniczną podróż do Francji. Zostawia za sobą wszystko to. co go przytłaczało. i pozwala się poprowadzić drodze. Tylko on. jego motocykl i zmieniające się jak w kalejdoskopie. zachwycające krajobrazy – czy trzeba czegoś więcej do szczęścia?

Ta niezwykła historia jednej podróży utkana jest z mglistych wspomnień. tęsknot za tym. co minione i planów cierpliwie czekających na realizację. Pierwszy seks. pierwsza miłość. pierwszy alkohol… Melancholia miesza się z humorem. przeszłość z przyszłością. a pewne jest tylko jedno: żeby odnaleźć swoje miejsce na ziemi. trzeba najpierw się zgubić.

Ściemniało się. gdy dojeżdżałem do znajomych p

20: https://woblink.com/ebook/liczone-w-latach-joanna-chodak-133769u

Cena:


Fryzjer męski

Autor: Adam Szulc

Ta książka to elementarz dla fryzjerów męskich. Jest w niej zawarta historia fryzjerstwa. rodzaje fryzur począwszy od starożytnego Egiptu. opisy narzędzi i gabinetów fryzjerskich.

Połączenie w niej tradycyjnej szkoły strzyżenia z nowoczesnym. subkulturowym fryzjerstwem. stawia ją w wyjątkowej pozycji – daje wiedzę dotycząca jednego z najstarszych zawodów nie tylko techniczną i historyczną. ale również kulturową i socjologiczną.

Po raz pierwszy polski fryzjer męski pisze książkę o fascynacji zawodem i przywraca rangę fryzjerstwu męskiemu. przez dziesiątki lat zepchniętemu na margines. Myślenie o fryzjerstwie było zdominowane przez fryzjerstwo damskie.

Książka może być podręcznikiem dla młodocianych adeptów fryzjerstwa.

Zamieszczone w niej rysunki autorstwa Pawła Garwola idealnie odzwierciedlają rodzaje fryzur i czynności wykonywane na głowach klientów.

Adam Szulc – znany poznański Barber – obserwuje go z perspektywy swej ponad trzydziestoletniej praktyki. zauważa zmiany w branży. łączy fascynację tradycją i historią rzemiosła fryzjerskiego z wszelkimi nowościami.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 38


Flu Game

Autor: Wojciech Klęczar

Wyjątkowo gorący lipiec 2016 roku. Apogeum przygotowań do Światowych Dni Młodzieży. Tajemnicze zaginięcia mieszkańców miasta. W takim właśnie kontekście poznajemy Kamila Wojtasa: zdolnego sędziego. a zarazem człowieka bez właściwości. w którego pozbawionym sensu życiu nie dzieje się zupełnie nic. Do czasu.

Klęczar. w pozornie lekkim i humorystycznym tonie. stawia pytania jak najbardziej poważne: o to. kim jesteśmy po ściągnięciu masek i czy autentyczne życie jest w ogóle możliwe. A może role. które codziennie odgrywamy. to nasza prawdziwa twarz? ‚Flu Game’ to również z ducha houellebecqowski (anty)kryminał egzystencjalny o niezwykłych zbiegach okoliczności. pamięci i zapominaniu. o zależnościach i uzależnieniach. a także o… miłości d

49: https://woblink.com/ebook/kultura-jezyka-polskiego-andrzej-markowski-135847u

Cena:


Biały wróbel

Autor: Gabriela Kusz

Ogień strawił całe dotychczasowe życie Arlety. W wyniku tragicznego pożaru straciła wszystko. co uznawała za najważniejsze: dom. rodzinę. a nawet własne imię. Osamotniona i zrozpaczona dziewczyna dostaje jednak drugą szansę i trafia pod opiekę bogatej Francuzki. gdzie na nowo uczy się żyć – tym razem w luksusowym otoczeniu gotyckiej rezydencji. Wciąż jednak ma poczucie. że jej miejsce jest gdzie indziej… Wszystko się zmieni. gdy dziewczyna pozna legendę o Żywiołach. odkryje mroczną tajemnicę swojego pochodzenia i dowie się. że jest ostatnią Hybrydą Lodu. Od tej pory będzie musiała zrobić wszystko. by nie wpaść w ręce Szatana i ratować się przed potępieniem…

Czy uda jej się stawić opór znacznie potężniejszym od niej siłom Podziemia? Kto stanie się jej sojusznikie

:

Cena:


Zarządzanie milenialsami

Autor: Chip Espinoza

Roszczeniowi. leniwi. niecierpliwi i nielojalni – milenialsi nie cieszą się popularnością wśród pracodawców. Stopniowo przejmują jednak rynek pracy i już niedługo stanowić będą najliczniejszą grupę pracowników na świecie. Już niebawem szefowie staną więc przed wyborem: dogadać się z milenialsami albo co kilka miesięcy otwierać nowe rekrutacje w oczekiwaniu na pokolenie myślące podobnie do nich. które może nigdy nie nadejść.

Zarządzanie milenialsami to drugie wydanie klasycznej pozycji Espinozy i Ukleji. Korzystając z literatury. kontaktów z firmami oraz własnych. poszerzonych badań autorzy pokazują. że problem może nie tkwić w milenialsach. lecz w menedżerach i tym. w jaki sposób podchodzą do pracowników.

<

45: https://woblink.com/ebook/historia-izraela-shapira-anita-135586u

Cena:ciemna liczba, teresa gardocka, bractwo śmierci, kapitan tadeusz wrona, ksiazki w pdf, seks dziewczyny, patrycja bukalska, historia gospodarcza polski, fabiani bożena, zastosowanie matematyki w ekonomii i zarządzaniu pdf, oczami dziecka, podręcznik do hiszpańskiego pdf, hillary clinton wiek, adam kałuża, anna dembowska, jolanta klimczak…