Jezus Chrystus Jedyny Pośrednik. Rzecz o odkupieniu i zbawieniu. Tom 1

Autor: Bernard Sesboue

Dla człowieka kwestia zbawienia jest pytaniem o ostateczne powodzenie jego życia. Praca francuskiego jezuity Bernarda Sesboüégo stanowi jedną z najbogatszych prezentacji myśli chrześcijańskiej. zmagającej się z tym pytaniem. Ten znakomity profesor i autor fundamentalnych ujęć teologicznych łączy w książce niezwykle bogate odwołania do źródeł doktryny chrześcijańskiej z inspirującym sposobem interpretacji współczesnych modeli soteriologicznych.

Czym jest zbawienie? Czy jest dziełem życia. czy śmierci? Czy to pomysł mściwego Boga. który żąda śmierci Syna. by zaspokoić własną sprawiedliwość? – to tylko niektóre z pytań. jakie Bernard Sesboüé podejmuje w ożywczym kontekście dwóch tysięcy lat myśli soteriologicznej. Niniejszy. pierwszy z dwóch tomów jego syntezy na temat Jezusa Chrystusa. jedynego Pośrednika. podejmuje kwestię tożsamości Jezusa. który jest taki sam jak my. a jednocześnie inny niż my.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 59.99


Pod wodą

Autor: Steadman Catherine

Książka. od której nie sposób się oderwać. W jej przypadku zasada „tylko jeden rozdział przed snem” absolutnie się nie sprawdza!

Nie jestem złym człowiekiem. A może jestem. Może to ty powinieneś zdecydować?

 

Erin jeszcze niedawno planowała podróż poślubną. stała u progu kariery i wiodła doskonałe życie w pięknym domu w Londynie.

Kochała Marka. a Mark kochał ją. To była miłość z gatunku fanatycznych i nieokiełznanych. w której liczyli się wyłącznie oni. Do czasu wspólnych wakacji. gdy w morzu przypadkiem znaleźli pewien tajemniczy przedmiot. a ich życie jak z obrazka stało się koszmarem.

Co się wydarzyło? Co poszło nie tak? Jak niby-idealna historia miłosna zmieniła się w mrożący krew w żyłach thriller?

 

Jedna decyzj

39.9: https://woblink.com/ebook/depresja-jedzenie-ktore-leczy-karolina-szacillo-maciej-szacillo-129813u

Cena: Maciej Szaciłło


Mortem

Autor: Łukasz Jarosz

Powieść ostra jak chirurgiczny skalpel. mocna jak policyjny taran i ciężka jak burzowa chmura.

Przystojniak vel Krwawy Rzeźnik bestialsko morduje kolejne kobiety. Porachunki mafijne dawno wymknęły się spod kontroli samych gangsterów. Zwyrodnialcy szukają coraz bardziej wyrafinowanych sposobów na zaspokajanie żądz. Do tego sezon na zabójstwa jest intensywny niczym padający deszcz. W tym wszystkim znajduje się naznaczony przeszłością i bez przyszłości Łukasz Kowalczyk. wraz ze swoimi partnerami z wydziału zabójstw. Ten czas zmieni wszystko. Będziecie mieć w tym udział.

Powieść dla dojrzałego odbiorcy o mocnych nerwach.

Martynie Karłowskiej przedstawił się jako Krystian. No to już mieli Oskara. Tobiasza i Krystiana w jednej postaci. Dziewczyna o nowym i

Wydawnictwo: Novae Res

Cena: 32


https://woblink.com/ebook/na-bruku-klemens-junosza-128918u

https://woblink.com/product-publication/download/128918/epub: 1

:

Cena:


Dom parowy

Autor: Juliusz Verne

Angielski rząd zostaje wstrząśnięty informacją o ponownym pojawieniu się Nany Sahiba. dzikiego nababa odpowiedzialnego za masakrę w Cawnpore dziesięć lat wcześniej podczas powstania spahisów. Wiadomość przywraca bolesne wspomnienia pułkownika Munro. którego żona została bezlitośnie zabita dokładnie w tym mieście. a złość i nienawiść. którą odczuwa do Nany Sahiba zmusza go do nieustannych poszukiwań tego łotra.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9macbeth nesbo, cztery głowy fiszki, nowa biologia bruce lipton, ewa glińska, najlepsze opowiadania erotyczne, córka kapitana puszkin, po godzinach pdf, darmowe ebooki romanse, dla ellison, 500 zwrotów po angielsku pdf, pocałunek śmierci znaczenie, bogać, kwartalnik kronos, arab księżycowa piosenka, alyssa i czary, skoki kaskaderskie gta v, rośliny lecznicze zdjęcia, grynberg poufne, wszyscy kłamią książka, test ortograficzny online, fizjoterapia po angielsku, renata kim mąż, ars moriendi co to, wechslera…