https://woblink.com/product-publication/download/31607/pdf

1:

:

Cena:


Psychologia. Kluczowe koncepcje. Tom 1

Autor: Philip G. Zimbardo

Psychologia. Kluczowe koncepcje to pięć tomów solidnej wiedzy psychologicznej. podanej w niezwykle przystępny i przyjazny sposób. Nowe wydanie zostało zaktualizowane o wyniki badań z ostatnich lat oraz najbardziej aktualne zagadnienia. Podręcznik ten może służyć zarówno studentom. jak i entuzjastom psychologii. Philip Zimbardo. zwany „twarzą i głosem psychologii”. wraz z Robertem Johnsonem i Vivian McCann przybliżają Czytelnikom podstawowe teorie i pojęcia psychologii. Strukturę podręcznika Autorzy zaplanowali tak. by ułatwiała uczenie się i zapamiętywanie materiału. a także zachęcała do krytycznego myślenia. Liczne przykłady. ćwiczenia i zadania pozwalają odnieść wiedzę psychologiczną do własnego doświadczenia i dostrzec jej zastosowania w codziennym życi

39.8: https://woblink.com/ebook/najslynniejsze-rewolucje-i-zamachy-stanu-maciej-antosiewicz-erik-durschmied-32392u

Cena:


Fińskie dzieci uczą się najlepiej

Autor: Timothy D. Walker

Stylu uczymy się od Francuzów. ideę hygge pokazują nam Duńczycy. a co by było. gdybyśmy zaczęli myśleć o szkole tak. jak robią to Finowie?

Fińskie szkoły od lat zajmują czołowe pozycje w międzynarodowych testach edukacyjnych PISA. Mali Finowie są świetni z matematyki i nauk przyrodniczych. a do tego czytają więcej niż ich rówieśnicy z innych krajów. Co jednak najbardziej intrygujące. uczniowie z Finlandii należą do grupy. która w ciągu roku poświęca na naukę najmniej czasu. Płatne korepetycje są zakazane. prac domowych prawie nie ma. a znaczną część sprawdzianów uczniowie oceniają sami. Brzmi jak edukacyjny raj?

Fińskie dzieci uczą się najlepiej to historia amerykańskiego nauczyciela. który – kompletnie wypalony – wyjechał do Finlandii. gdzie na nowo odnalazł sens swojej pracy. a dziś pomaga przenieść fenomen fińskiego cudu edukacyjnego w inne zakątki świata.

Możemy przygotować uczniów do egzaminów albo do życia. Wybieramy to drugie — mówią pedagodzy fińscy. Teraz również polscy rodzice i nauczyciele mogą poprowadzić dzieci ku największemu z sukcesów — ku szczęściu. Jak to osiągnąć? Timothy D. Walker mówi w swojej książce o zaufaniu. dzieleniu odpowiedzialności. budowaniu wspólnoty. uspokojeniu przestrzeni i wielu innych elementach. które na co dzień są pomijane lub traktowane marginalnie. mimo że znaczenie jest absolutnie kluczowe.

Z tej książki rodzice dowiedzą się. co mogą zmienić w domu. a nauczyciele — w klasie. żeby nasze dzieci uczyły się lepiej. chętniej i przyjemniej. Cisza. prostota. egalitaryzm i kontakt z przyrodą — to. co tak nam się podoba w kulturze krajów nordyckich. można przenieść do pokoi dziecinnych i szkolnych klas!

W Polsce od lat trwają dyskusje na temat kształtu naszego szkolnictwa. a ostatnio ich temperatura rośnie. Jeśli uważnie przyjrzymy się fenomenowi fińskiego cudu edukacyjnego. może się okazać. że i polskie dzieciaki nie będą już musiały wybierać pomiędzy szczęśliwym dzieciństwem a świadectwem z czerwonym paskiem.

Inspirująca lektura dla rodziców. dziadków i nauczycieli. Na naukę nigdy nie jest za późno!

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 28


Dola aniołów

Autor: J.R. Ward

Rodzina Bradfordów należy do śmietanki społecznej. a produkowany przez nich bourbon stanowi produkt z najwyższej półki. Nad ich ogromną posiadłością i nad skomplikowanym życiem jej mieszkańców czuwa dyskretnie personel. który siłą rzeczy zostaje wplątany w sprawy swoich pracodawców – zwłaszcza kiedy okazuje się. że samobójstwo patriarchy coraz bardziej wygląda na morderstwo…

Podejrzanym może być każdy. ale najwięcej uwagi skupia na sobie Edward. najstarszy syn. Powszechnie wiadomo o animozjach między nim a jego ojcem. Podczas gdy policyjne dochodzenie przybiera na sile. on szuka zapomnienia w alkoholu. jak również w towarzystwie córki swojego dawnego stajennego mentora. Tymczasem przyszłość rodzinnych finansów leży w doskonale wypielęgnowanych dłoniach rywalki Bradfordów w interesach. marzącej o

29.9: https://woblink.com/ebook/na-gigancie-peter-may-jan-kabat-31184u

Cena:moje kompetentne dziecko, adres nieznany, katy evans legend pdf pl, tablice matematyczne matura 2019 pdf, piotr plebaniak, zgrzyty, podwojna tozsamosc, nauka kochania siebie pdf, memorix anatomia pdf chomikuj, badania przedmiotowe, rośliny w kosmetyce i kosmetologii przeciwstarzeniowej, angielski w skojarzeniach, srebrna zatoka pdf, monika augustyniak, bon czy ton savoir-vivre dla dzieci, biznes pasywny, królestwo twardoch chomikuj, władcy chaosu online, zbigniew marcin kowalewski, siedem sióstr tom 6, labirynt smierci, obca seria, bowlby przywiązanie…