Pustynna królowa

Autor: Sharon Kendrick

Szejk Zayed Al Zawba odziedziczy po dziadku bogatą w ropę ziemię. jeśli się ożeni. ale Zayed nie zamierza się wiązać z jedną kobietą. Wpada na pomysł. by się ożenić tylko na pewien czas. a potem unieważnić nieskonsumowane małżeństwo. Idealną kandydatką do roli papierowej żony wydaje mu się nieatrakcyjna z wyglądu Jane Smith pracująca w londyńskiej ambasadzie jego kraju. Szybko jednak przekonuje się. że bystry umysł i wrodzony wdzięk mogą kusić znacznie bardziej. niż sądził…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Odważ się żyć

Autor: Dawid Piątkowski

Pragniemy osiągać niesamowite rzeczy. wieść życie marzeń i być szczęśliwi. Dla większości ludzi to coś nierealnego. Ograniczeni przez brak wiedzy i strach. są więzieni w murach niepewności. które sami zbudowali. Pogrążeni we śnie. jednak wciąż żywi. Nieświadomi faktu. że skrywają w sercach najpotężniejszą moc w całym wszechświecie – siłę woli.

 

Walczymy. by się przebudzić i żyć bez ograniczeń

 

Nasza wewnętrzna siła nie pochodzi z wygrywania. To nasze zmagania i przeciwności losu budują charakter. Kiedy przechodzimy przez trudności życiowe i świadomie decydujemy. że się nie poddamy. pokazujemy. kim tak naprawdę jesteśmy. Walczymy. by się przebudzić i żyć bez ograniczeń. To jest nasz cel.

 

Odkryj sekrety niezachwianej motywacji najwybitniejs

Chrąchol-Barczyk Urszula: Autor

Cena:matasek, cała przyjemność po mojej stronie pdf, ekologizm, jacek kolbuszewski, kosmetologia pielęgnacyjna, kajko i kokosz autor, biologia pdf, bręborowicz pdf, filozofia kosmologii, sprawdziany z przyrody klasa 4, angielski dla seniorów pdf, ballada ptaków i węży pdf, chłopcy z placu broni cała książka, borszewicz mroki pdf, kolory zła czerń…