Przewodnik po świecie suplementów

Autor: MARK MOYAD

Książka zawiera porady dotyczące leczenia suplementami ponad stu przypadłości – od zapalenia stawów. przez zgagę. wysoki poziom cholesterolu. po migrenę i łuszczycę.

Czy złocień pomaga na bóle migrenowe? Jakie witaminy utrzymają skórę w dobrym stanie? Które zioła poprawiają nastrój? Kiedy suplementy są niebezpieczne. a kiedy są wyrzuceniem pieniędzy w błoto?

Doktor Mark Moyad. magister zdrowia publicznego (MPH). jest jedynym lekarzem medycyny w Stanach Zjednoczonych. który dzięki specjalnie utworzonemu stanowisku może w pełni poświęcić się badaniu witamin. składników mineralnych. ziół i innych suplementów diety. Od przeszło 25 lat zgłębia tę fascynującą dziedzinę. korzysta z suplementów w swojej codziennej praktyce i podróżuje z wykładami kierowanymi do lekarzy i pacjentów. poszerzając ich wiedzę i uświadamiając. jakie substancje z wachlarza dostępnych leków oraz suplementów mogą pomóc. a którymi nie warto zawracać sobie głowy.

Powstały w oparciu o najnowsze badania. jak również czerpiący z klinicznego doświadczenia autora. Przewodnik po świecie suplementów. poprowadzi cię po świecie aktualnych rozwiązań i możliwości leczenia – tych. których skuteczność została potwierdzona i tych. które okazały się nietrafione. Książka kompleksowo omawia najrozmaitsze przypadłości i schorzenia. od zapalenia stawów. zgagi i wysokiego poziomu cholesterolu po fibromialgię. migrenę oraz łuszczycę. Doktor Moyad daje jasne wskazówki. rozwiewając wątpliwości dotyczące sprzecznych informacji i udzielając konkretnych porad. które możesz wprowadzić w życie już dziś. Nie waha się wskazywać. które substancje są przereklamowane. bezwartościowe. a niekiedy wręcz szkodliwe. Przedstawia też ranking najskuteczniejszych rozwiązań. żebyś wiedział. co wypróbować w pierwszej kolejności – jednocześnie szczerze przyznaje. gdy leki ogólnodostępne lub wydawane na receptę stanowią w danej sytuacji lepsze rozwiązanie.

Przewodnik po świecie suplementów nie jest pobieżnym przeglądem zagadnienia – to źródło konkretnych. rzeczowych i praktycznych porad popartych rzetelnym opisem każdego problemu zdrowotnego. Jesteś zagorzałym wielbicielem medycyny alternatywnej? A może dopiero z zaciekawieniem wkraczasz na nowy grunt świata suplementów? Kompleksowy. oparty na dowodach z badań naukowych Przewodnik to w obu sytuacjach pozycja obowiązkowa dla każdego. komu zdrowie nie jest obojętne.

Wydawnictwo: Galaktyka

Cena: 69.9


9.9

https://woblink.com/ebook/basnie-braci-grimm-wydanie-drugie-bracia-grimm-128186u: https://woblink.com/product-publication/download/128186/epub

:

Cena:


Logistyka wyzwaniem przyszłości

Autor: Krystyna Kowalska

Współcześnie zmiany społeczne. gospodarcze oraz technologiczne przebiegają w bardzo dynamiczny. impulsywny oraz niezdeterminowany sposób.

Jednocześnie postępująca globalizacja oraz związane z nią procesy integracji podmiotów gospodarczych powodują konieczność zmiany podejścia do procesów

gospodarczych i społecznych.

Jednym z istotnych elementów globalizacji jest zacieśnianie współpracy pomiędzy podmiotami gospodarczymi rozmieszczonymi na całym globie.

Powyższe tendencje przenoszą się również na relacje pomiędzy pojedynczymi osobami oraz klientami (zarówno podmiotami gospodarczymi. jak i klientami

indywidualnymi). Powoduje to również wzrost oczekiwań nie

30: https://woblink.com/ebook/horyzont-umyslu-thomas-arnold-128395u

Cena:


Och. Elvis!

Autor: Marika Krajniewska

Staruszki. które ukradły urnę i zniknęły!

Chociaż Joanna jest już po trzydziestce. wciąż mieszka z matką i ciągle słyszy. że powinna wreszcie znaleźć męża. Od lat cały swój wolny czas poświęca podopiecznym domu spokojnej starości. w którym pracuje. Nie jest tam jednak tak spokojnie. jak mogłoby się wydawać. Gdy jedna ze staruszek umiera. jej szalone przyjaciółki chcą wykraść urnę i spełnić ostatnie marzenie Alicji – zabrać ją na grób Elvisa w Memphis. Policjanci ignorują sprawę. więc Joanna musi sama odnaleźć siwowłose złodziejki. Pomaga jej wnuk Alicji. którego gryzą wyrzuty sumienia. bo nie zdążył spędzić z babcią zbyt wiele czasu. Trzeba mu tylko wytłumaczyć. dlaczego Joanna nie upilnowała urny…

Czy żywiołowym staruszkom uda się zrealizować ten szalony plan?

25.2: https://woblink.com/ebook/oni-odbudowali-i-rozwijali-polske-andrzej-karpinski-pawel-kozlowski-127721u

Cena: Paweł Kozłowski


Polska polityka społeczna wobec starzenia się ludności w latach 1971-2013

Autor: Barbara Szatur-Jaworska

Wyzwaniem o charakterze wręcz cywilizacyjnym jest dla Polski. podobnie jak dla wielu innych krajów. proces starzenia się ludności i jego konsekwencje. Autorka przedstawia w pracy dane liczbowe ukazujące w długim okresie przebieg procesów demograficznych związanych ze starzeniem się ludności oraz charakteryzuje zmiany struktury populacji ludzi starych w Polsce.

Zawarte w publikacji analizy polityki społecznej wobec starzenia się ludności zostały przeprowadzone z dwóch perspektyw poznawczych: strukturalnej i cyklu życia.

Autorka dokonuje oceny polskiej polityki społecznej lat 1971–2013 z punktu widzenia procesu starzenia się ludności. analizując przyczyny zaniechań i opó

:

Cena:wojciszke psychologia społeczna pdf, olga tokarczuk bieguni audiobook chomikuj, joanna chmielewska bibliografia, bibi shaik, monika bogucka, więzień niebezpieczny, belle aurora raw, skazaniec spadło, gardner inteligencje wielorakie, jak podrywać dziewczyny, autor przygod hucka, stygmat, max czornyj trauma, dzieje (herodot)…