Interviev: Nowy Jork & Los Angeles

Autor: Sandi Lynn

Młoda dziennikarka ma przeprowadzić wywiady z dwoma trzydziestoletnimi milionerami w Nowym Jorku i Los Angeles. i dowiedzieć się. dlaczego są wciąż singlami. Obaj bardzo strzegą swojej prywatności. Dziewczyna musi zastosować różne chwyty. by zdobyć wymarzony wywiad. Nie przeczuwa jednak. jak bolesne historie odkryje. Ani że znajdzie przyjaźń i gorącą miłość.

Niechęć do związków – jest.

Dysfunkcyjna rodzina – jest.

Przeprowadzka pięć tysięcy kilometrów od dysfunkcyjnej rodziny – jest.

Wymarzona praca – jest.

„Nazywam się Laurel Holloway i mam dwadzieścia siedem lat. Cztery lata temu przeprowadziłam się do Seattle. żeby zdobyć wymarzoną pracę dziennikarki w „Seattle Times” i oddalić się od mojej dysf

Wydawnictwo: Amber

Cena: 34.8


https://woblink.com/product-publication/download/138998/epub

1:

:

Cena:


Podręcznik złotej rybki. Odbierz swoje spełnione życzenia

Autor: Radleigh Valentine

Czujesz. że Twoje wewnętrzne światło przygasło. a życie odbierasz jako zupełnie pozbawione magii? Uważasz. że Wszechświat przestał sprzyjać Twoim planom i możesz już tylko patrzeć. jak marzenia umykają Ci sprzed nosa? Nic bardziej mylnego. Autor bestsellerów roztacza przed Tobą kompletną duchową mapę życia. dzięki której:

 

 • nawiążesz kontakt z aniołami i skorzystasz z ich doradztwa.
 • dowiesz się. jak wreszcie spełnić swoje marzenia.
 • nauczysz się przyjmować radość i miłość.
 • raz na zawsze uwolnisz się od trudnych emocji.
 • przestaniesz porównywać się z innymi.
 • w pełni zrozumiesz swoją wartość i wyjątkowość.
 • wyzwolisz się spod szkodliwego jarzma ego.
 • bezgraniczne uwierzysz we własn

  39.3: https://woblink.com/ebook/podrecznik-astrologii-praktycznej-jolanta-romualda-galazkiewicz-golebiewska-139020u

  Cena:


  ISBN

  9788373779808: Wydawnictwo

  Format

  29.2: https://woblink.com/ebook/medycyna-czakralna-techniki-samoleczenia-duszy-i-ciala-alcantara-margarita-139899u

  Cena:


  Gospodarka finansowa przedsiębiorstwa. Krótkoterminowe decyzje finansowe

  Autor: Aurelia Bielawska

  Publikacja napisana została z myślą o dostarczeniu Czytelnikowi fundamentalnej wiedzy na temat możliwości kształtowania krótkoterminowych decyzji finansowych i ich wpływu na realizację celów gospodarki finansowej przedsiębiorstwa.

  W książce przedstawiono zagadnienie gospodarki finansowej w kontekście bieżących decyzji finansowych. zaprezentowano instrumenty finansowe umożliwiające przedsiębiorstwu pozyskanie środków na pokrycie bieżących potrzeb finansowych. Wyjaśniono problematykę zarządzania składnikami majątku obrotowego. ze wskazaniem na współczesny wymiar polityki kredytowej przedsiębiorstwa. przedstawiono strategie finansowania przedsiębiorstwa w kontekście zarządzania kapitałem obrotowym netto. jak ró

  40: https://woblink.com/ebook/gospodarka-finansowa-przedsiebiorstwa-krotkoterminowe-decyzje-finansowe-aurelia-bielawska-magdal-brojakowska-trzaska-139523u

  Cena: Magdal Brojakowska-Trząska


  Wojownicy. Superedycja (tom 1). Misja Ognistej Gwiazdy

  Autor: Erin Hunter

  Po wydarzeniach z Czarnej godziny Ognista Gwiazda wyrusza ku przygodzie. by odkryć skrywaną od wieków prawdę.

  W lasie zapanował wreszcie pokój i każdy z czterech klanów prosperuje. Spokój zaburza odkrycie przez Ognistą Gwiazdę straszliwej tajemnicy: Klan Gwiazdy kłamał. Przywódca Klanu Pioruna wyrusza w podróż. by udowodnić im. że się mylą.

  „Idealna lektura dla wszystkich miłośników kotów. która ukazuje świat zwierząt z całkowicie innej perspektywy. Akcja. która trzyma w napięciu. wielowątkowość i różnorodność osobowości bohaterów sprawia. że każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Choć może się wydawać. że cykl jest zadedykowany głównie młodszym czytelnikom. można śmiało stwierdzić. że na pewno sam pomysł. jak i cała fabuła są godne polecenia. również starszym”.

  Rafał Troczka

  Wydawnictwo: Nowa Baśń

  Cena: 36.9


  Może Estera

  Autor: Katja Petrowskaja

  Książka „Może Estera” powraca w wersji elektronicznej. z nową okładką w serii z Żurawiem.

  Czy jej prababka ze strony ojca naprawdę nazywała się Estera? Czy w 1941 roku to ona została sama w pustym kijowskim mieszkaniu. po tym jak jej rodzina uciekła z miasta? Czy ktoś słyszał. jak z dziecięcą naiwnością zwróciła się w jidysz do niemieckich żołnierzy? A może ktoś stał w oknie i patrzył jak zastrzelili ją bez cienia emocji?

  Pełna białych plam historia rodzinna. którą opowiada Petrowska. to materiał na powieść historyczną. Jej dziadek działał w podziemiu rewolucyjnym w Odessie. Brat dziadka. Judasz Stern. został w 1932 roku skazany na śmierć za próbę zamachu na radcę ambasady Niemiec w Moskwie. Jeden z jej pradziadków założył w Warszawie sierociniec dl

  :

  Cena:  całe zdanie nieboszczyka, agnieszka lingas łoniewska pdf, maciej szlinder, kwalifikowana pierwsza pomoc vademecum ratownika, original sin 2 poradnik, karolcia książka pdf, tabliczka dzielenia do 100 do druku, labrador wychowanie, sekrety i kłamstwa online, mateusz jurczyk, henryk ćwikliński, www opowiadania erotyczne pl, mam na imię jutro, pieśń o rolandzie, alkoholik instrukcja obsługi pdf, tomb raider underworld solucja, genetyka molekularna pdf…