ISBN

9788365282927: Wydawnictwo

Format

30: https://woblink.com/ebook/to-co-ukryte-anna-pol-laura-lippman-maciej-nowak-kreyer-28382u

Cena:


The Jewel of Seven Stars

Autor: Bram Stoker

Bram Stoker made his imprint on vampire lore with Dracula. and five years later. he made yet another imprint on another iconic type of undead: the mummy. The Jewel of Seven Stars follows the attempts to revive a five-thousand-year-old Egyptian queen. The story opens with London barrister Malcolm Ross receiving a late-night summons to the home of Margaret Trelawney. Margaret’s father. an Egyptologist. is comatose. and an attempt has been made on his life. or so it seems. His house. and especially his vast bedroom. is a veritable museum. with Egyptian artifacts. from mummies to sarcophagi. making for a strange. sinister setting. Weird things happen in the house which explores the possibility of the magic of mummies.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


ISBN

9788374409674: Wydawnictwo

Format

23.92: https://woblink.com/ebook/sprawozdanie-finansowe-po-zmianach-praca-zbiorowa-28740u

Cena:


Król-Duch

Autor: Juliusz Słowacki

„Król-Duch” to koronne dzieło Juliusza Słowackiego. stanowiące summę jego poglądów. Ma formę poematu historiozoficznego. powstawało do ostatnich lat życia wieszcza. nie zostało jednak ukończone. Rzecz. zwana czasem eposem wszechsłowiańskim. rozgrywa się u zarania dziejów państwa polskiego. Omawia wędrówki niszczycielskiego Ducha. który wraz z grozą niesie zmianę…

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 9.9jedz. mała księga szybkich dań, darmowe ebooki, antygona testy, demonolodzy ed i lorraine warren pdf, oskar i pani róża tekst, funkcje językowe angielski gimnazjum ćwiczenia pdf, sekretne życie zwierząt, metody ilościowe w zarządzaniu, sprawdzian z geometrii klasa 4, atlas roślinności lasów, kazimierz przerwa, mia sheridan książki, freedisc jak pobierać, gta 5 skoki kaskaderskie, programy readaptacyjne w zakładach karnych, neger…