Bóg w ciemnościach. Cierpienie i pragnienie w życiu duchowym

Autor: Susan Pitchford

Nasze życie duchowe jest często jałowe i letnie. nie czujemy kontaktu z Bogiem. którego Biblia opisuje jako „ogień pochłaniający”. Nie rozumiemy również sensu cierpienia. zwłaszcza uczucia duchowej ciemności. Odpowiedzią na oba te problemy jest namiętność – przekonuje Susan Pitchford. W swojej książce Bóg w ciemnościach autorka bada dogłębnie dwa oblicza namiętności: pragnienie. wzajemne zauroczenie pomiędzy duszą a Bogiem; oraz cierpienie. zwłaszcza poczucie zagubienia i smutku. gdy okazuje się. że znaleźliśmy się w mroku. Często błędnie interpretujemy ten czas. zakładając. że zawiedliśmy Boga i On nas opuścił.

Ciemność nie jest znakiem. iż zostaliśmy porzuceni. lecz zaproszeniem do wejścia w większą i intymniejszą zażyłość z Bogiem. który nas pragnie. O ile to zrozumiemy. nie będziemy musieli bać się ciemności. i gdy nastanie noc. poczujemy. jak Pan czule bierze nas w ramiona.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 31.99


ISBN

9788395022456: Wydawnictwo

Format

12: https://woblink.com/ebook/czas-zecia-bressa-zbigniew-129808u

Cena:


Księga Zaświata

Autor: Bô Yin Râ

W książce autor przedstawia swoją wizję śmierci i życia pośmiertnego. Ukazuje swój punkt widzenia na to. co czeka człowieka i jego bliskich. gdy odejdą na tamten świat. Według niego. ludzie którzy umierają trafiają do innej rzeczywistości podobnej do tej co na ziemi.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


Zdrowe przetwory

Autor: Jolanta Naklicka – Kleser

Ciesz się pysznymi smakami przez cały rok.

Zdrowe przetwory to niemal 80 przepisów na wyjątkowe przetwory – nie tylko pyszne. ale i zdrowe. W książce znajdziesz przepisy na tradycyjne przetwory – zarówno słodkie jak i wytrawne. w nowej. zdrowej odsłonie. a także autorskie receptury na wyjątkowe przysmaki. które wzbogacą Twoją spiżarnię i stół. m.in. ekspresowy dżem truskawkowy z chia. pesto z czosnku niedźwiedziego lub chutney z jabłek z czerwonym pieprzem i rozmarynem. Oprócz tego – garść przepisów na oliwy smakowe. octy owocowe oraz naturalne ekstrakty.

Pasteryzacja. kiszenie. marynowanie. fermentacja – oto techniki. które pozwolą Ci zamknąć w słoikach i butelkach smaki. którymi zachwycisz swoich bliskich.

Zapraszam Was w sentymentalną podróż do

9.9: https://woblink.com/ebook/jakie-zmiany-w-funkcjonowaniu-zwiazkow-zawodowych-beda-obowiazywac-od-1-stycznia-2019-r-ewa-podgorska-rakiel-130037u

Cena:


ISBN

9788324047093: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/transformersi-agata-jakobczak-129987u

Cena:człowiek który pokochał yngvego, łowca cieni, kroniki jaru, zdania angielskie w parafrazie, komparatystyczny, blanka lipińska ten dzień pdf za darmo, w pustyni iw puszczy audiobook, patrycja grzebyk, michael palin korea północna, wiek 21, genetyka molekularna zadania maturalne, kołakowska agata, kryptonim frankenstein, point of retreat, civilization 4 warlords, www avanti24 pl, knut hamsun głód…