https://woblink.com/product-publication/download/30571/epub

1:

:

Cena:


Wyraj

Autor: Bartosz Suwiński

‚Wyraj’ to niezwykły zapis widzenia. patrzenia. oglądania i powidoków. uważnej obserwacji przyrody. natury. krain lasów. bagien. nadjeziornych krajobrazów. przyrzecznych brzegów. gdzie ludzkie stopy wytrwale błądzą bez celu. Bez celu? A może celem jest patrzenie samo w sobie. takie wniknięcie w oglądaną przestrzeń. że człowiek sam staje się przestrzenią. staje się ruczajem. rowem. drzewem. trawą. zbożami. makami. chabrami. młodą kukurydzą – słowem. tym wszystkim. co widzi i w siebie bierze. Bohater wierszy stoi wystawiony na wiatr tej odwiecznej i pięknej materii. która – jak śpiewa Bob Dylan – „niesie odpowiedź”. W poetyckim świecie Bartosza Suwińskiego natura jest królową form; autor naśladuje ją przez medytacyjną obserwację i przenosi na karty tomu. Dlatego jego sztuka to labo

27.9: https://woblink.com/ebook/nie-podchodz-blizej-katarzyna-misiolek-30896u

Cena:


Une femme

Autor: Maurice Leblanc

«Une femme» n’est pas comme les autres romans de Maurice Leblanc. Il n’y a pas des meutres. d’énigmes. des voleurs et des affaires. Cette une histoire simple. qui raconte du mariage bourgeois au début du siècle dernier. Celle de Lucie qui est mariée à Robert Chalmin. Elle découvre en même temps les joies et les affres de la vie avec lui. C’est le livre. qui fait quelque bruit à sa sortie. le livre de la jeunesse de Maurice Leblanc.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9ludobójstwa rwanda, straż graniczna książki, rzeka fly, komuda westerplatte, to be zadania pdf, pomnik westerplatte kolorowanka, rady nie od parady pdf, opieka przedkoncepcyjna pdf, o zazdrości, i wojna światowa czołgi, odchudzanie pdf, piekny gracz pdf, bendyk, poradnik szczęśliwej singielki pdf, streszczenie lektury tajemniczy ogród szczegółowe, michał błaszczyk, legendy polskie pdf, i nie było już nikogo plan wydarzeń, flirts, encyklopedia pwn pdf, ten dzień blanka pdf, polskie pisarki obyczajowe…