ISBN

9788365973245: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/jak-dziala-pamiec-milena-skoczko-hilde-ostby-ylva-ostby-136794u

Cena: Ylva Ostby


Druga Księga Dżungli. Wydanie dwujęzyczne angielsko-polskie

Autor: Rudyard Kipling

Po Drugą księgę dżungli sięgnąć musi każdy. kto chce jeszcze raz przyjrzeć się losom Mowgliego – chłopca wychowywanego przez zwierzęta. Barwne. ciekawe opowiadania przenoszą czytelnika w egzotyczny świat indyjskiej dżungli. gdzie z zapartym tchem śledzi się przygody Mowgliego i jego przyjaciół. Kipling w postaciach mówiących zwierząt przemyca istotne problemy relacji międzyludzkich i skłania do refleksji także dorosłego czytelnika.

Ta edycja zawiera dostęp do gratisów. Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich Czytelników. Treść książki zdradzi sposób. w jaki można pobrać niespodzianki – darmowe ebooki naszego wydawnictwa.

Przygotowaliśmy także wiele innych publikacji dwujęzycznych w zdecydowanie

25: https://woblink.com/ebook/love-line-ii-nina-reichter-137818u

Cena:kronika prokosza pdf, w oczekiwaniu na dziecko ebook, szklany tron 6, sposób na elfa audiobook za darmo, małgorzata strzałkowska wiersze pdf, darmowe ebooki pełne wersje pdf, bezgrzeszne lata, ikigai, tkanki człowieka, niewiadomska cudak, wladcy czasu, psychologia książki pdf, erotyki pdf…