Lekcje uważności

Autor: Ewa Paczoska

Książka jest poświęcona przygodom realizmu – jednej z najważniejszych. a zarazem najbardziej skomplikowanych i kontrowersyjnych kategorii w historii literatury. Ewa Paczoska przypomina formuły realizmu. które proponowali pisarze pod koniec XIX wieku. wskazując drogi przemian realizmu w kolejnym stuleciu. Autorka zanurza się w czas powstania powieści. przywołuje doświadczenia jej ówczesnych czytelników. sięga do literatury i prasy tamtej epoki. Proponuje też wycieczkę w przyszłość i nowe spojrzenie na realizm z punktu widzenia estetyki współczesnego performance’u.

W pierwszej części książki autorka pokazuje. jak pisarze przełomu XIX i XX wieku borykają się z nowymi pytaniami o status realności. wynikającymi z doświadczeń nowoczesnego podmiotu. a także z faktu. że przedstawi

11.5: https://woblink.com/ebook/angielski-pytanie-o-droge-katarzyna-fratczak-124320u

Cena:


Borelioza

Autor: Anna Grzeszczuk

Wydanie drugie. rozszerzone o najnowsze dane epidemiologiczne oraz zakres leczenia choroby. Publikację wzbogacono o nowy materiał ilustracyjny związany z klinicznymi aspektami choroby. W drugiej części książki szczegółowo opisano postacie zakażeń dotyczące skóry. układu kostno-stawowego. mięśnia sercowego. siatkówki i naczyniówki. układu nerwowego oraz różnicowanie przypadków. Materiał ten został stworzony na podstawie wieloletniego klinicznego doświadczenia autorek. które w osobnym rozdziale odpowiadają również na najczęściej zadawane pytania lekarzy.

Choroby przenoszone przez kleszcze stanowią istotny problem medyczny ze względu na zwiększającą się zachorowalność. Jednocześnie istnieją ugruntowane mity dotyczące samego zakażeni

49: https://woblink.com/ebook/wiek-burzy-i-spokoju-andrzej-piasecki-124411u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/125421/epub

1:

:

Cena:


Negatyw

Autor: Klaudiusz Szymańczak

Nie ma bowiem nic ukrytego. co by nie miało być ujawnione. ani nic tajemnego. co by nie było poznane i na jaw nie wyszło.

Łk 8. 17

Na warszawskiej Pradze policja znajduje zwłoki syna amerykańskiego dyplomaty – nagie. wiszące na łańcuchu w kanale ściekowym. Niedługo później w hostelu w Harlemie zostaje zamordowany młody turysta. a narzędziem zbrodni okazuje się… pozytywka. Nikt nie wie. kim jest mężczyzna i czemu przyjechał do Nowego Jorku z torbą pełną gotówki.

Oba śledztwa prowadzi John Slade – agent FBI. który świetnie mówi po polsku. a z powodu szczególnych upodobań zyskał ksywkę Filozof. Jak na rasowego agenta przystało. ma skomplikowane życie osobiste. a do tego doskonale łączy zamiłowanie do sztuki nowoczesnej i jacka danielsa.

Nie jest oczywiście zupełn

:

Cena:star force larson, nie zapomnisz mnie, brzydsze, miszewski, metody ekonometryczne, procesy geologiczne, podstawy anatomii, siedem sióstr tom 2, matematyka wokół nas klasa 4 ćwiczenia część 2, biblioteka online pdf, sztokholm 1793, płeć mózgu, monokratyczny, myibuk, prawo o ustroju sądów powszechnych skrypt, felix net i nika mp3, meghan march król bez skrupułów pdf, waldemar cichoń cukierku ty łobuzie pdf, inżynieria systemów i analiza systemowa…