https://woblink.com/product-publication/download/126021/epub

1: Autor

Autor

Ewa Sypnik-Pogorzelska:

Cena:


ISBN

9788366074590: Wydawnictwo

Zabawna i lekka historia o perypetiach trzech przyjaciółek. które postanawiają zawalczyć o swoje szczęście

Alicja dowiaduje się. że zdradził ją mąż. co przelewa czarę goryczy w jej życiu. Postanawia wrócić do dawnego mieszkania. które wynajmowała za starych czasów z przyjaciółkami. Z czasem dołącza do niej Łucja. która ukrywa się w obawie przed pewnym wpływowym człowiekiem. Wreszcie do starego lokum trafia Rozalia. najbardziej poukładana z całego trio.

Przyjaciółki czują się jak przed laty. kiedy dzieliły ze sobą radości i smutki. Jednak dopada je też proza życia. dlatego wkrótce stawiają przyszłość na szali. Wpadają na pomysł. który wywróci wszystko do góry nogami. Wspólnie zakładają czasopismo i szukają tematu. który zapewni im sukces.

Chociaż mają chwile zwą

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99gra w pythonie, dynamika mechanika, poszli, zachowanie etyczne, paweł rochala, prawo administracyjne wierzbowski pdf, allen carr prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie pdf za darmo, larry 5: fala miłości, gimnastyka umysłu dla seniorów pdf, bolesław pochopień, nawiedzony shirley jackson, janusz rudnicki pisarz, wlam sie do mozgu pdf, podstawy biologii komórki alberts, stiglitz ekonomia sektora publicznego pdf, leszek garlicki polskie prawo konstytucyjne pdf, egzamin ustny z polskiego, kuba chmielarski instagram, zła macocha…