Między nami samicami

Autor: Dorota Sumińska

Irena A. Stanisławska. dziennikarka. zadaje trudne pytania o stereotypy dotyczące kobiet i dziewczynek. Aleksandra Piotrowska. doktor psychologii. i Dorota Sumińska. lekarz weterynarii i psycholog zwierzęcy – odpowiadają. Niezwykle ciekawa rozmowa. która obala niejeden mit. Ważny głos w dyskusji na temat roli kobiet w domu. pracy. społeczeństwie.

W poważnej niepoważnej rozmowie autorki szczerze i bez wybielania swojej płci rozprawiają się ze stereotypami dotyczącymi kobiet oraz z sądami. które niejednokrotnie kobiety same głoszą i wzmacniają. Mówią m.in. o stereotypie „miłej i ładnej dziewczynki” i jego wpływie na dorosłe życie. o wartościowaniu swojego życia poprzez związek z mężczyzną. rozprawiają się z mitami związanymi z instynktem macierzyńskim oraz o byciu „niezastąpioną

:

Cena:


ISBN

9788301201036: Wydawnictwo

Od listopada 2013 do lutego 2014 roku na Ukrainie trwały protesty. które przerodziły się w rewolucję zwaną Euromajdanem. a następnie w trwającą do dziś wojnę hybrydową w Donbasie. Protestom od początku towarzyszyły działania artystyczne. które z czasem ewoluowały w estetyczny. polityczny. społeczny oraz osobisty przekaz. Sztuka stała się jednostkowym wyrazem oporu wobec Rosji. inteligentnie wykorzystywanym medium budującym obraz rewolucji i samych protestujących. próbą odnalezienia tożsamości oraz sposobem na walkę z ogarniającym pesymizmem. Ewa Sułek z sukcesem przybliża polskiemu czytelnikowi sztukę ukraińską. która nadal jest Polakom właściwie nieznana. mimo bliskości geograficznej i związków kulturowych i historycznych między Polską a Ukrainą. Poprzez sztukę pokazuj

34: https://woblink.com/ebook/reforma-ochrony-danych-osobowych-cel-narzedzia-skutki-praca-zbiorowa-133701u

Cena:


Między nami samicami

Autor: Dorota Sumińska

Irena A. Stanisławska. dziennikarka. zadaje trudne pytania o stereotypy dotyczące kobiet i dziewczynek. Aleksandra Piotrowska. doktor psychologii. i Dorota Sumińska. lekarz weterynarii i psycholog zwierzęcy – odpowiadają. Niezwykle ciekawa rozmowa. która obala niejeden mit. Ważny głos w dyskusji na temat roli kobiet w domu. pracy. społeczeństwie.

W poważnej niepoważnej rozmowie autorki szczerze i bez wybielania swojej płci rozprawiają się ze stereotypami dotyczącymi kobiet oraz z sądami. które niejednokrotnie kobiety same głoszą i wzmacniają. Mówią m.in. o stereotypie „miłej i ładnej dziewczynki” i jego wpływie na dorosłe życie. o wartościowaniu swojego życia poprzez związek z mężczyzną. rozprawiają się z mitami związanymi z instynktem macierzyńskim oraz o byciu „niezastąpioną

:

Cena:


Prezentuj z pasją

Autor: Jacek Rozenek

Jacek Rozenek łączy perspektywę aktora oraz coacha po to. aby dać ci narzędzia do przemawiania z pasją. Przedstawia sprawdzone sposoby oraz elementy własnego know how. które były dostępne wcześniej wyłącznie dla uczestników jego warsztatów.

Droga do skutecznego przemawiania. a zatem efektywnego wpływania na audytorium. wymaga od współczesnego mówcy znacznie więcej niż tylko sprawności językowej. panowania nad mową ciała czy dopasowania garderoby do treści wystąpienia.

Naturą ostatecznego celu każdej prezentacji jest perswazja. czyli przekonanie audytorium. zmotywowanie go do podjęcia konkretnego działania lub też do zmiany postawy czy poglądów na określony temat. Bez względu na to. czy korzystamy z niej jako narzędzia sprzedaży. czy używamy jej do m

https://woblink.com/product-publication/download/133370/epub: 1

Cena:


Zamiast edukacji przymusowej

Autor: Peter Hartkamp

Pewnego dnia Peter Hartkamp usłyszał od swojej córki. że wolałaby umrzeć niż iść do szkoły. i postanowił wziąć edukację swoich dzieci we własne ręce. Założył w Holandii trzy wysoce innowacyjne szkoły demokratyczne. stając się specjalistą w dziedzinie edukacji. prawa oświatowego i praw dziecka. Swoje bogate doświadczenia opisuje w książce Zamiast edukacji przymusowej.

Czy im więcej edukacji. tym lepiej? Czy nauczanie jest tożsame z uczeniem się? Czy edukacja jest zróżnicowana? Czy egzaminowanie skutkuje lepszą edukacją?

W książce Zamiast edukacji przymusowej Hartkamp odpowiada na te i inne pytania oraz pokazuje. jak możemy zapewnić dzieciom lepszą edukację. zamiast tej opartej na przymusie. Swoje argumenty popiera wieloma konkretnymi przykładami i

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 29.9


Między niebem a niebem

Autor: O’Sullivan Joanne

Huragan Katrina pustoszy dotychczasowe życie Evangeline.

W Luizjanie wybucha alarm ostrzegający przed huraganem. W tym rejonie są one częste. więc wszyscy wiedzą. co należy robić i jakich procedur przestrzegać. Mieszkańcy małego miasteczka Bayou Perdu wsiadają do samochodów i ruszają w bezpieczne miejsca – do moteli. rodzin. przyjaciół mieszkających poza zagrożonym terenem.

Rodzina szesnastoletniej Evangeline udaje się do Atlanty. gdzie mieszka siostra mamy. Dzień później już wiedzą… nie mają do czego wracać. Ich miasteczko zostaje całkowicie zniszczone. Wśród chaosu i bólu pojawia się Tru – uchodźca. początkujący bluesman. Czy okaże się balsamem na obolałe serce Evangeline?

Świetnie napisana. wielowymiarowa i wzruszająca opowieść pełna emocji

Wydawnictwo: Stara Szkoła

Cena: 25


Wydawnictwo

Novae Res: Format

133761

https://woblink.com/product-publication/download/133761/epub: 1

Cena:mariusz figurski, rok 1945, czarne stopy streszczenie, justyna otto, alan wats, kawa z bogiem, współczesna polska, podstawy żywienia, złe miejsce pdf, groszkowski, książki online, chłopcy z placu broni molnar pdf, lucjan piela, usługi seksualne, operator 112 książka…