Przepowiednia Reinkaanyiuki. Więź Płomienia

Autor: Kalina Bobras

Jedynie osoba posiadająca podwójną naturę zdoła utrzymać moc Władcy Dusz i pokonać Duszę Mroku.

Wiele miliardów lat temu władca wszystkich Dusz Natury zwany Duszą Słońca na wieki zapieczętował swojego brata – Duszę Mroku – aby uratować oba światy. Według legendy Wybraniec o mieszanej krwi – powiernik mocy Duszy Słońca – pewnego dnia stanie do walki z Duszą Mroku o wolność wszystkich Wymiarów. Żaden z mieszkańców Ybrezmaru nie spodziewa się. że przepowiednia właśnie się wypełnia. a ostateczne starcie z Duszą Mroku jest coraz bliżej. Nikt też nie przypuszcza. kto okaże się Reinkaanyiuki – następcą i reinkarnacją Duszy Słońca. mającym pokierować misją ocalenia świata.

‚– Każdy wie. jak to się zaczęło.

Wydawnictwo: Karakter

Cena: 45


Zosia i Maks. czyli afera za dużych spodni

Autor: Filip Porębski

Gdy potrzebujesz przyjaciela. rozejrzyj się wokół siebie. Może jest tam. gdzie do tej pory nie szukałeś?

Maks jest przekonany. że wakacyjny tydzień. który ma spędzić u dziadków. będzie najnudniejszym czasem w jego życiu. Ale kiedy na horyzoncie pojawi się Zosia. dziewczynka z sąsiedztwa. szybko okaże się. w jak wielkim był błędzie. Wkrótce tych kilka wspólnie spędzonych dni stanie się dla niego początkiem nowej. wspaniałej przygody…

Te zabawne perypetie dziewięciolatków skutecznie poprawią humor młodym czytelnikom. a przy okazji udowodnią. że przyjaźń to jedna z najfajniejszych rzeczy. jakie mogą się nam przydarzyć.

Wydawnictwo: Novae Res

Cena: 24


79.2

https://woblink.com/ebook/rejestr-naleznosci-publicznoprawnych-hanna-kmieciak-zbigniew-krol-130047u: https://woblink.com/product-publication/download/130047/pdf

Autor

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/130052/epub

1:

:

Cena:


Zmiany dla pracodawców w ustawie o ochronie danych osobowych od 25 maja 2018 r.

Autor: Jadwiga Sztabińska

Publikacja zawiera opis zmian. jakie weszły w życie od 25 maja 2018 r. w zakresie ochrony danych osobowych dla działów kadr i HR. Można się z niej dowiedzieć m.in.:

• na jakich zasadach można prowadzić monitoring wizyjny i monitoring poczty elektronicznej w zakładzie pracy.

• jak powołać inspektora ochrony danych.

• jak Urząd Ochrony Danych Osobowych może kontrolować pracodawców w zakresie przestrzegania RODO.

• jakie kary grożą za naruszenie przepisów o ochronie danych osobowych.

Publikacja została wzbogacona o liczne przykłady. wzory dokumentów i tabelaryczne zestawienia

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.9


1

:

:

Cena:bolesław prus faraon, lords of the fallen sekrety, arystoteles polityka pdf, boso ale w ostrogach, za głosem serca 69, zakazana ella fields pdf, matura podstawowa angielski pdf, z czapla w wierszu, medaliony profesor spanner, kristin hannah słowik pdf, jak zmienilam zycie w rok, ibuk.pl, fizyka w sporcie przykłady, muza mp3…