ISBN

9788365789372: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/prowadzenie-ksiag-rachunkowych-komentarz-do-wymogow-ustawy-o-rachunkowosci-czesc-i-izabela-motowilczuk-30068u

Cena:


W Harrarze

Autor: Karol May

W Harrarze to jedna z książek cyklu powieści Karola Maya. z serii Ródu Rodrigandów – będący przeróbką słynnego zeszytowego wydawnictwa Verlag H. G. Münchmeyer pt. Leśna Różyczka. Ukazał się on po raz pierwszy w Polsce w 1926 roku pod tytułem Ród Rodriganda w serii zeszytowej dzieł Karla Maya wydanej przez Spółkę Wydawniczą „ORIENT“ R. D. Z. w Warszawie. Seria ta cieszyła się olbrzymią popularnością. już w trakcie wydawania tego cyklu wydawnictwo zaczęło podawać wewnątrz tomów informację. iż „Dotychczasowy nakład dzieł Karola Maya przekroczył 4 miliony egzemplarzy“.

 

W Hararze‚ Afryka. 1866 r. Z lochu sułtana Ahmeda Ben Abubekra ucieka Don Fernando i Mindrello. zabierając ze sobą Emmę Arbellez. córkę dzierżawcy hacjendy Del Erina i

37.8: https://woblink.com/ebook/krew-bogow-aleksandra-kowalska-nicholas-redfern-30272u

Cena:


Zapiski podglądacza

Autor: Gay Talese

Gay Talese. dziennikarz i autor książek o życiu seksualnym Amerykanów. dostaje tajemniczy list. Właściciel motelu w Kolorado wyjawia w nim. że od lat podgląda życie intymne swoich gości i zapisuje wnioski z obserwacji. Podglądacz namawia Talese’a. żeby skorzystał z jego dzienników przy pisaniu kolejnej książki. Zaintrygowany dziennikarz leci do Kolorado. by potwierdzić prawdziwość tej niesłychanej historii. Po lekturze obszernych zapisków podglądacza stwierdza. że doskonale dokumentują one. jak zmieniały się seksualne zachowania Amerykanów. Jednak Talese nie upublicznia dzienników. ponieważ ich autor chce pozostać anonimowy. Dzisiaj. 35 lat później. Gerald Foos zdecydował się ujawnić swoją tożsamość. a Gay Talese napisał o nim fascynującą książkę. która pozwala czytelnikowi zajrzeć tam. gdzie nigdy nie miałby szans dotrzeć. 

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 28.99


Milczenie jest srebrem

Autor: Ryszard Ćwirlej

Jest 19 marca 1986. Proboszcz parafii archikatedralnej w Gnieźnie dokonuje dramatycznego odkrycia. Ktoś ukradł srebrną figurę św. Wojciecha z sarkofagu za ołtarzem głównym katedry. W katedrze trwa właśnie remont. wewnątrz są rusztowania. dlatego sprawcy. którzy weszli do środka przez okno. mogli bez przeszkód zejść na dół i dostać się do posągu. Śledztwo przejmuje zespół majora Marcinkowskiego. Oficerowie z Poznania jadą do Gniezna. Teofil Olkiewicz natychmiast rozpoczyna obserwację miejscowego półświatka. Wraz z Mirosławem Brodziakiem rozpracowują też grupę studentów. którzy zajmują się przemytem srebra legalnie kupowanego w Polsce i sprzedawanego pięć razy drożej w NRD. Tymczasem śledztwo utkwiło w martwym punkcie. a władze milicyjne i co gorsza także partyjne oczekują

27.9: https://woblink.com/ebook/preppersi-wojciech-chelchowski-andrzej-czuba-30451u

Cena: Andrzej Czuba


Zabawa w miłość

Autor: Yvonne Lindsay

William jest gotów zrobić wszystko. by odzyskać majątek w Australii. nawet upozorować związek i udawać miłość. Maggie idealnie nadaje się do realizacji tego planu: samotna. seksowna. zdana na jego łaskę i niełaskę. Wystarczy po prostu rozegrać to profesjonalnie…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Gucci. W imię mojego ojca

Autor: Patricia Gucci

Porywająca opowieść rodzinna i historia nigdy wcześniej nie opisanego romansu. koncentrujące się na osobie Aldo Gucciego – człowieka odpowiedzialnego za przekształcenie legendarnego domu mody w potęgę. jaką znamy – opisana przez jego córkę.

 

Narodziny Patricii Gucci utrzymywano w ścisłej tajemnicy: wiadomość o istnieniu nieślubnego dziecka mogłaby pogrążyć jej ojca. Aldo. Początek lat sześćdziesiątych XX wieku to okres największej świetności Gucci – ulubionej marki zarówno arystokratów jak i hollywoodzkich gwiazd – ale i czasy. kiedy w świetle włoskiego prawa posiadanie nieślubnych dzieci było nielegalne. Aldo nie mógł pozwolić sobie na publiczny skandal. ale też nie potrafił wyrzec się uczuć. które żywił dla matki Patricii. Bruny. byłej pracownicy swojego rzymskiego bu

:

Cena:hornowska, matura biologia online, śmierć urzędnika czechow, otchłań pożądania pdf, gospodarka żywnościowa, kozacy3, książki o marketingu pdf, pliniusz starszy historia naturalna pdf, bliźnięta z lodu pdf, frankl człowiek w poszukiwaniu sensu pdf, dziesięć poniżej zera pdf, marek kaźmierczak, muzyka duszy, rodzina połanieckich online 04, no właśnie miłość, niania w nowym jorku, niebezpieczne związki ebook, nowe thrillery, wstęp do językoznawstwa, kapuściński imperium pdf, nina ogińska bulik, opowieści z meekhańskiego pogranicza audiobook…