ISBN

97883952777: Arthur Conan Doyle

Dwujęzyczne (polsko-angielskie) wydanie pełnej tajemnic noweli napisanej przez klasyka kryminału i powieści detektywistycznej – Arthura Conan Doyle’a.

Doktor Watson nakłania Sherlocka Holmesa do wyjazdu na urlop. by odpoczął od rozwiązywania zagadek. Zamieszkują u pułkownika Haytera. kolegi Watsona z wojny. w wiejskim zaciszu koło Reigate w hrabstwie Surrey.

Jednak wkrótce po ich przybyciu ma miejsce seria dramatycznych zdarzeń. Wpierw następuje włamanie w posiadłości miejscowego właściciela ziemskiego Actona. Włamywacze przeszukali bibliotekę. zabierając dziwny łup: tom Homera. dwa platerowane świeczniki. przycisk do papieru z kości słoniowej. mały dębowy barometr i kłębek sznurka. Nazajutrz u sędziego C

1: Autor

Cena: Autor


ISBN

9788381193412: Wydawnictwo

Format

14.9: https://woblink.com/ebook/pogrzebowa-sygnaturka-spaghetti-western-marek-pietrachowicz-139437u

Cena:


Księga zwierząt niemalże niemożliwych

Autor: Henderson Caspar

To nie bajka! One istnieją!

Aksolotl. niesporczak. ksenofiofor. motyl morski. rekin chochlik – na naszej planecie żyją tysiące zwierząt. które daleko wykraczają poza ludzką wyobraźnię: prawdziwych stworzeń. które są często bardziej zadziwiające. niż wszystko. o czym fantazjowali autorzy średniowiecznych bestiariuszy.

Dzisiaj mało kto boi się potworów morskich i szyszymor. Ale też mało kto poznał tajemnice niesławnych pszczoło-jamników. kałamarnic olbrzymich czy krabów yeti. Nie mniej fascynujące są niesporczaki. które potrafią przeżyć w przestrzeni kosmicznej.

Caspar Henderson – penetrując i głębie oceanów. i najbardziej jałowe zakątki ziemi – w sposób dowcipny i pasjonujący przedstawia współczesną menażerię: opisuje piękno i

34.9: https://woblink.com/ebook/czas-nieprzewidziany-michal-glowinski-grzegorz-wolowiec-138612u

Cena: Grzegorz Wołowiec


138695

32: https://woblink.com/ebook/roziskrzone-noce-beatrix-gurian-138695u

1

:

Cena:


Miłość na Gwiazdkę

Autor: Colleen Wright

Klimatyczny pensjonat w Nowej Anglii wydaje się doskonałym miejscem. by spędzić tam święta. Kiedy jednak śnieżyca odcina gości od świata. wszyscy zaczynają się martwić. że Boże Narodzenie nie ułoży się tak. jak sobie wymarzyli.

Molly musi wziąć się w garść i skończyć swoją najnowszą książkę. ale wena całkiem ją opuściła. Kiedy nagle w jej świat wkraczają przystojny nieznajomy i jego dwie małe córki. wszystko staje na głowie. a jej życie jeszcze bardziej się komplikuje.

Hannah miała nadzieję na malowniczy zimowy ślub. lecz plany zniweczył narzeczony. odwołując wszystko w ostatniej chwili. W pensjonacie niespodziewanie zjawia się jednak jej przyjaciel z dzieciństwa. Czy to możliwe. by dawne uczucia odżyły?

Jeanne i T

:

Cena:bluszcz symbolika, pielęgniarstwo ćwiczenia ciechaniewicz, helisa elsberg, pan tadeusz tematy wypracowań, niekradzione, audiobook pl, imponderabiliach, harlen coben, camilla grebe, kathryn croft książki, słuchowisko dla dzieci mp3, marcin łochowski, ciężkim, granice poznania, my ibuk, yossi ghinsberg prawdziwa historia, materiały z pamięcią kształtu, anatomia czlowieka, średniowiecze w polsce, wiek propagandy pdf, złowrogie niebo, świadomą drogą przez depresję. wolność od chronicznego cierpienia…