KPA Komentarz – Kodeks Postępowania Administracyjnego

Autor: Dr Maciej J. Nowak

Najaktualniejszy na rynku i najbardziej praktyczny komentarz do przepisów Kodeksu postępowania administracyjnego.

Zawiera kompleksowe omówienie przebiegu postępowania administracyjnego przed organami administracji publicznej. w tym postępowania w sprawie skarg i wniosków oraz wydawania zaświadczeń. Ponadto wyjaśnia kwestie związane z udziałem prokuratora w postępowaniu administracyjnym. jak również regulacje szczególne w sprawach ubezpieczeń społecznych. opłat i kosztów postępowania oraz dotyczące nakładania administracyjnych kar pieniężnych. Omawia także zasady europejskiej współpracy administracyjnej.

Autorzy w sposób przystępny przedstawiają najważniejsze problemy procedury administracyjnej. uwzględniając stanowisko doktryny oraz wieloletnie orz

:

Cena:


Poszukiwacz marzeń. Z kamerą wśród kobiet Iranu

Autor: Karolina Kozioł

Aby zrozumieć obecną sytuację w Islamskiej Republice Iranu. trzeba poznać historię kraju. Autorka. mimo ostrzeżeń rodziny i znajomych zdecydowała. że podejmie się tego niełatwego zadania i stworzy reportaż.

Podróż do Iranu była dla niej odkrywaniem wolności. O tym. jak silne są mieszkanki tego kraju przekonała się na własnej skórze. Z zapartym tchem. a czasem ze łzami w oczach. słuchała opowieści o tym. co przeszły. o piekle. jakiego doświadczyły z winy swoich mężów. Bite. gwałcone i poniżane nie mogą liczyć na rozwód. bo zabrania tego religia. Mężczyźni i kobiety podlegają tam innym prawom z prostego powodu – kobieta nie jest traktowana jak człowiek. ale jak połowa człowieka. Najgorszą karą za stosunek seksualny z innym męż

33.99: https://woblink.com/ebook/klub-miliarderow-montague-james-124599u

Cena:magnetyzm gimnazjum zadania, wypracowanie katarynka klasa 5, ice wind dale 2, andrzej sopoćko, nowe wychowanie sexualne, biblioteka pwn, policja pdf, ortografia pdf, kurowski wojciech, tamte dni, tamte noce książka, harry potter pierwsze wydanie, uzupełnij metryczkę lektury, mateusz juszczyk, analiza matematyczna krysicki…