Ćwierćfinał to już coś!

Autor: Michał Piedziewicz

Wciągająca i zabawna opowieść o przygodach grupy chłopców. którzy postanowili wziąć udział turnieju drużyn podwórkowych. Okazało się to całkiem poważnym przedsięwzięciem – trzeba było ustalić nazwę. skompletować skład. wybrać koszulki i znaleźć trenera. który opracuje taktykę i poprowadzi drużynę. Wspólnymi siłami zdołali to wszystko osiągnąć i drużyna Lanovii mogła przystąpić do gry. Czy uda się jej się osiągnąć wymarzony ćwierćfinał?

Doskonała lektura dla młodych piłkarzy!

Wydawnictwo: BIS

Cena: 21.9


ISBN

9788381194945: Wydawnictwo

Format

4: https://woblink.com/ebook/ludzie-elektryczni-edmund-jezierski-140404u

Cena:


Import towarów – jak rozliczać VAT od towarów sprowadzanych spoza UE

Autor: Aneta Szwęch

Import jest rozumiany jako przywóz towarów z poza UE. Nie zawsze to oznacza dla polskiego podatnika obowiązek rozliczenia w kraju VAT od importu. Importer może być zobowiązany do rozliczania VAT od WNT. Także sposób rozliczenia VAT od importu nie jest jednolity. Podatnik może wybrać korzystniejsze rozliczenie w deklaracji. Warto to rozważyć. W publikacji zostały kompleksowo omówione zasady rozliczenia importu towarów. zarówno w deklaracji jak i w tradycyjny sposób. Znajdziemy również informację. kiedy odliczać VAT od importu. jak ustalać podstawę opodatkowania. czy rozliczać transakcje łańcuchowe. gdy towar jest sprowadzany spoza UE. Wyjaśnienia poparte są wzorami wniosków. przykładami oraz najnowszymi interpretacjami.

31.2: https://woblink.com/ebook/sprawozdanie-finansowe-w-firmie-praca-zbiorowa-141173u

Cena:


ISBN

9788381374057: Wydawnictwo

Format

103.2: https://woblink.com/ebook/kodeks-pracy-2019–141170u

Cena:księżyc jest kobietą, audiobook za darmo do pobrania, fatalizm polskiej historii, anjarubik, war and order poradnik, spencer johnson, agnieszka tałasiewicz, za niebieskimi drzwiami książka pdf, hera moja miłość pdf, pod prąd robert biedroń, ireneusz świtała, byłam kochanką, jaroslaw bzoma, battlefleet gothic armada poradnik, testy z polskiego klasa 2, podstawy żywienia i dietoterapia pdf, tomasz piątek nowa książka…