Jedno z nas kłamie

Autor: Karen M. McManus

Wszyscy mają jakieś sekrety. prawda? Pytanie tylko. do czego są gotowi się posunąć. żeby nie wyszły na jaw.

Czytajcie uważnie. a może uda wam się rozwikłać tę zagadkę. W poniedziałkowe popołudnie pięcioro uczniów liceum Bayview zostaje zatrzymanych za karę po lekcjach.

Bronwyn. kujonka. przygotowuje się do studiów na Uniwersytecie Yale i nigdy nie łamie zasad.
Addy. ślicznotka. to idealna księżniczka licealnego balu.
Nate. diler. znajduje się pod nadzorem kuratorskim.
Cooper. sportowiec. to gwiazda szkolnej drużyny baseballu.
Simon. outsider. twórca słynnej aplikacji rozpowszechniającej plotki o uczniach.

Tyle że Simon nie wyjdzie z tego żywy. A policja uzna. że jego śmierć nie była przypadkowa. bo następnego dnia planował opublikować pikantne informacje na temat czwórki osób. które odbywały z nim karę. Podejrzenie o morderstwo pada na Bronwyn. Addy. Coopera i Nate’a. Czy naprawdę zabili Simona. czy może zostali w to wrobieni przez mordercę. który wciąż znajduje się na wolności?

Ta „wprost uzależniająca” (RT Book Reviews) opowieść o tym. co się dzieje. gdy pięć osób wchodzi do klasy. a tylko cztery wychodzą z tego żywe. przypomina połączenie ‚Słodkich kłamstewek’ z ‚Klubem winowajców’ (EW.com).

Przeczytacie ten pikantny. superzabawny (jeśli morderstwo może być zabawne?) thriller jednym tchem.
Bustle.com

Uzależniający thriller. który można pochłonąć za jednym posiedzeniem. zawierający tyle zaskakujących zwrotów akcji. że do samego końca będziecie się zastanawiać: Kto naprawdę zabił Simona?
Kara Thomas. autorka powieści ‚The Darkest Corners’ oraz ‚Little Monsters’

W miarę jak pełen napięcia kryminał McManus nabiera tempa… postaci stają się coraz bardziej wielowymiarowe i skomplikowane. co dodaje powieści bogactwa i głębi.
VOYA. Starred Review

Wartko tocząca się powieść będąca połączeniem ‚Plotkary’. ‚Słodkich kłamstewek’ i klasycznych filmów Johna Hughesa sprawi. że czytelnicy będą gorączkowo przerzucać kolejne strony. próbując na własną rękę rozwikłać tę zagadkę.
Kirkus Reviews

Karen M. McManus studiowała anglistykę w Kolegium Świętego Krzyża. gdzie zdobyła tytuł licencjata w dziedzinie nauk humanistycznych. oraz dziennikarstwo na Uniwersytecie Północno-Wschodnim. które ukończyła z tytułem magistra. Mieszka w Cambridge. w stanie Massachusetts. Gdy nie pracuje ani nie pisze. uwielbia podróżować ze swoim synem.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 30.4


Arena

Autor: Krzysztof Bonk

Cykl Pendorum to epicka opowieść spod znaku miecza z domieszką magii. To historia o dorastaniu. mierzeniu się z przeciwnościami losu oraz własnym. trudnym przeznaczeniem. gdzie niekoniecznie jest się wybrańcem. a nosi znamiona przekleństwa. Poznajcie niemą niewolnicę – gladiatrix Anreę i jej historię pełną walki. namiętności oraz czysto ludzkich pragnień w zmilitaryzowanym świecie kontynentu Pendorum.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 5


Alergie a ciąża

Autor: Barbara Rogala

„Alergie a ciąża” to kompendium wiedzy z punktu widzenia lekarzy. obejmujących swoją opieką kobiety ciężarne chore na astmę czy u których występują choroby alergiczne. Wybitni eksperci zebrali w jednym opracowani najnowsze międzynarodowe wytyczne oraz są pionierami w adaptacji tych faktów do polskich warunków.

Dobór tematów ujętych w publikacji został podyktowany według ich wagi z praktycznego punktu widzenia. Autorzy zatem zdecydowali się na poruszenie zagadnień. z którymi najczęściej może się spotkać lekarz u kobiety ciężarnej chorej na astmę i choroby alergiczne.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL

Cena: 79


Nieodparta pokusa

Autor: Diana Palmer

Każde spotkanie Sary i Wolfa kończy się gwałtowną kłótnią. Ona wyzywa go od najgorszych – najczęściej po persku. On niezmiennie radzi. by szybko wracała do swej chatki na kurzej nóżce i nakarmiła wygłodniałe nietoperze. Próbują się unikać. ale życie wciąż krzyżuje ich drogi. Są sąsiadami. robią zakupy w tych samych sklepach. a kiedy wybierają się do Houston lub San Antonio. to zawsze na to samo przedstawienie. W miarę jak coraz lepiej się poznają. początkowa wrogość ustępuje miejsca zrozumieniu i sympatii. Chętnie zaczęliby się spotykać na innych zasadach. ale najpierw muszą rozliczyć się z przeszłością.

Wydawnictwo: Harper Collins Polska

Cena: 19.99wiedzmin pdf, robert łoś, fable zapomniane opowieści poradnik, taka praca nie ma sensu, pszczelarz z aleppo, numer na dziwki, dziecko piątku pdf, www czarnaowca pl, kremlowska szkoła negocjacji, marginalizacja społeczna, kate brown czarnobyl, regiony turystyczne świata referat, matematyka finansowa sobczyk pdf, erotycznagra pl, statystyka dla biologów, magia kąsa pdf, nieposłuszeństwo naomi alderman pdf, rafał sowiński, nie zdobyta, andrea laurence…