Diana. W pogoni za miłością

Autor: Andrew Morton

Kolejna publikacja biografa księżnej Walii. autora bestsellerowej książki ‚Diana. Moja historia ‚ – Andrewu Mortona. Tym razem. w ‚Diana. W pogoni za miłością ‚ Morton ukazuje bardziej romantyczną stronę ‚Królowej ludzkich serc ‚. To pogłębiony. intymny wręcz portret niezwykłej kobiety. jednej z najważniejszych ikon końca XX wieku. odmalowany przez pryzmat jej związków i sercowych rozterek. Książka opisuje ostatnie 5 lat życia księżnej. w tym między innymi historię jej związku z Hasnatem Khanem. Jest to premierowe wydanie biografii w Polsce. Książka w wersji oryginalnej. zaktualizowana i uzupełniona ukazała się w Wlk. Brytanii we wrześniu br.Diana – piękna i kochana ikona końca ubiegłego wieku. Samotna. udręczona dusza. Skomplikowane życie wewnętrzne księżnej Wali

Wydawnictwo: Masterlab

Cena: 9.5


ISBN

9788361432586: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/przypadek-sprawil-barbara-rybaltowska-9796u

Cena:piotr ćwiek, cialdini wywieranie wpływu na ludzi pdf, niki segnit, katedra najświętszej marii w paryżu pdf, wordliczek, obróbka plastyczna pdf, gra o tron edycja ilustrowana, anne bishop, wyobraźnia socjologiczna, playboy za sterami vi keeland penelope ward doci, bałwan ze śniegu, rodzina jako wartość, bezpłatne ebooki do pobrania, friend zoned belle aurora pdf, psychologia społeczna książka, trynitarze, rodzina jako instytucja, 3 dziewczyny, gry tom 2, dziady cz ii pdf…