Sułtan

Autor: Demet Altınyeleklioğlu

Nieoczekiwana śmierć Mehmeda Zdobywcy podczas przygotowań do podboju Rzymu wstrząsa osmańskim pałacem. Władzę przejmuje szehzade Bajazyd. ale matka jego młodszego brata. Dżema. gotowa jest zrobić wszystko. by to jej syn zasiadł na tronie.

Czemu duszę młodego Dżema. który w dzieciństwie nigdy nie pragnął panować. rozpala nagle żądza władzy? Czy nieznające zaspokojenia kaprysy kobiet. które wkroczyły do jego życia. przywiodły go do zguby? Czyje ręce podają mu śmiercionośny kielich – papieża Borgii czy znanej jako Królowa Trucizn pięknej Lukrecji? A może tej. która jest najbardziej kochana?

Od ośnieżonych szczytów gór Küre po splendor osmańskiego pałacu; od potężnych piramid. po zdradzieckie mury zamku joannitów na wyspie Rodos – tu śmiertelne intrygi przeplatają się ze sk

28.99: https://woblink.com/ebook/koszmarne-istoty-ktore-spotykasz-kazdego-dnia-marco-kubis-32048u

Cena:


ISBN

9788380643529: Wydawnictwo

Format

48: https://woblink.com/ebook/latopisiec-litwy-i-kronika-ruska-ignacy-danilowicz-32143u

Cena:


ISBN

9788324042357: Wydawnictwo

Format

27.99: https://woblink.com/ebook/dwudziestolecie-od-kuchni-aleksandra-zaprutko-janicka-32293u

Cena:


ISBN

9788394742713: Wydawnictwo

Format

37: https://woblink.com/ebook/pierwszy-taniec-izabela-zak-32071u

Cena:


Le Chevalier de Maison-Rouge

Autor: Alexandre Dumas

Le roman «Le chevalier de maison rouge» fait partie d’une série des romans d’Aleksandre Dumas de la Révolution française. L’histoire. aventures. beaux ou mauvais sentiments. nobles hommes ou immondes humains nous entraînent dans la France de la terreur. La description d’une terrible époque. quand Louis XVI a été guillotiné. Le Tribunal révolutionnaire institué et Marie-Antoinette. enfermée au temple. attend son procès. Et enfin le mystérieux Chevalier de Maison-Rouge. qui a décidé de tenter de sauver la prisonnière. car il est secrètement amoureux de la reine.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9życie bez stresu, sekret byrne, tego kwiatu jest pół światu, teresa kostkiewiczowa, opatrunek kłosowy, kolacja z tiffanym pdf, pogromca grzesznikow, witkowski zakazana psychologia, bunt ciała, samotny dom poirot, natalia juchniewicz, hashimoto pdf, bochenek tom 2 pdf, jezykowy obraz swiata, adam przechrzta cień, dark souls 3 trofea poradnik, klasyfikacja budżetowa 2018 tekst jednolity, kobiety seks, słowacki hymn, stanisław srokowski nienawiść pdf…