https://woblink.com/product-publication/download/17621/pdf

1:

:

Cena:


Niebezpieczny szlak

Autor: James Oliver Curwood

W westernie zatytułowanym Niebezpieczny szlak Jack Howland. inżynier z Chicago. zostaje wysłany na daleką północ Kanady. gdzie ma prowadzić budowę 600-milowego odcinka kolei żelaznej. W trakcie podróży spotyka piękną. niemą kobietę. która rozpaczliwie prosi go o pomoc. Tajemnicza nieznajoma wciąga Howlanda w pułapkę. z której ten ledwo uchodzi z życiem. Kto i dlaczego chce go zabić? Co tak naprawdę dzieje się na budowie? Dlaczego obaj inżynierowie chcą natychmiast wyjechać? I – rzecz jasna – kim jest ta kobieta? Wrogiem czy jednak przyjacielem? Pomimo ostrzeżeń. by zawrócił z drogi. Jack podąża tytułowym niebezpiecznym szlakiem…

Wydawnictwo: LTW

Cena: 16.9


Ostatnia noc w Tremore Beach

Autor: Mikel Santiago

Thriller psychologiczny na miarę Stephena Kinga                                                                                                                                                              Peter Harper jest słynnym kompozytorem muzyki filmowej. Po niedawnym rozwodzie przeżywa niemoc twórczą. W poszukiwaniu spokoju i weny wynajmuje dom na pięknej i mało uczęszczanej plaży w Irlandii.     Pewnej nocy podczas potężnej nawałnicy Peter zostaje porażony piorunem. Po kilku dniach od wypadku zaczyna mieć niepokojąco realne wizje. Ich bohaterami są dzieci. które przyjechały spędzić z nim wakacje. zaprzyjaźnione małżeństwo z sąsiedztwa

26.99: https://woblink.com/ebook/bezwstydny-mortdecai-a-kysz-zjawo-nieczysta-kyril-bonfiglioli-magdalena-slysz-19436u

Cena:


Podatkowa Księga Przychodów i Rozchodów 2015 (PDF)

Autor: INFOR PL SA

Komplet informacji o zasadach prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów w dwóch wersjach PDF i książkowej. W opracowaniu: – Zasady prowadzenia księgi – Rozliczanie przychodów w pkpir (m.in. rozliczenie otrzymanej zaliczki. korekta przychodów. rozliczenie dofinansowań) – Rozliczanie kosztów w pkpir (m.in. rozliczenie kosztów podróży służbowych. wydatków samochodowych. odpisów amortyzacyjnych. korekta kosztów. dowody księgowe rozliczające koszty) – Zamknięcie księgi (podsumowanie roczne zapisów. korekta remanentu) Opracowanie zawiera również rozporządzenie w sprawie prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów.

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 23.9


Pan Samochodzik i tajemnica tajemnic

Autor: Zbigniew Nienacki

Pan Samochodzik udaje się w Bieszczady. Wraz z Baśką. który kończył właśnie drugą licealną. i jego zastępem harcerskim. próbuje rozwikłać tajemnicę przemytników starych ikon. Trop prowadzi do Pragi.

Wydawnictwo: Liber Novus

Cena: 29.99


Stare dobre małżeństwo

Autor: Mander Mander

Wszystko co się w życiu dzieje. Można ująć w pewne ramy. Kochanka się z żony śmieje. Bo je różnią kilogramy.   A wyraźna jest różnica. Bo choć waga wszystko zmieści. Ale zwykle kochanica. Lżejsza kilo jest trzydzieści.   Weźmy męża i kochanka. Choć wygląda to na kpiny. Lecz różnicy widzi fanka. Zwykle jakieś pół godziny.   W małżeństwie różnie bywa. Lecz się czepiać nie ma czego. Bo choć ciągle lat przybywa. To nie znajdziesz nic lepszego.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 10dynastia miziołków audiobook za darmo, audiobook mała księżniczka, bez znieczulenia książka, śni, geomorfologia migoń pdf, idealna opiekunka, zakazany bóg online, aleksandra skrzypietz, krwawy kwiat, zawód dziennikarz śledczy, adam bielecki spod zamarzniętych powiek, historia pielęgniarstwa, moc pozytywnego myślenia pdf…