ISBN

9788381291798: Wydawnictwo

Format

34.99: https://woblink.com/ebook/the-perfect-game-tom-3-slodkie-zwyciestwo-j-sterling-130055u

Cena:


Obywatel w internecie

Autor: Magdalena Butkiewicz

Publikacja podejmuje istotne zagadnienia odnoszące się do obywatela. jego miejsca i roli. jaką odgrywa czy też może odgrywać w Internecie. Książka podzielona jest na cztery części. w których poszczególni autorzy analizują zjawiska cyberwojny. cyberreligii. cybermanipulacji oraz cybertwórczości. To z nimi w szybko zmieniającym się świecie coraz częściej spotyka się współczesny człowiek. Doświadcza ich w sposób bezpośredni. serfując w sieci. lub dowiaduje się o nich z kanałów medialnych. Niezwykle istotne jest to. aby te zmieniające się procesy obserwować. analizować. odpowiednio nazywać. poddawać naukowej refleksji i o nich informować obywateli.

Autorzy poszczególnych tekstów w ciekawy sposób zwracają uwagę na to. jak łatwo

18.9: https://woblink.com/ebook/problemy-bezpieczenstwa-w-wybranch-panstwach-daniel-przastek-133431u

Cena:biblioteka ebook, poprostu badz, wojny lotosowe, pospolite ruszenie interpretacja, niewola tatarska, metody badań medioznawczych, rafał brylewski, 365 książka pdf, nieodgadniona mróz, pompon w rodzinie fisiów, maria ekier, biruta lewaszkiewicz-petrykowska, latarnik gwo, danuta adamska rutkowska, yoon ha lee, technologia transportu kolejowego, testy gramatyczne angielski pdf, gdansk jako wspolnota, polilogizm, próba hellera, gry o 2 wojnie światowej do pobrania za darmo, minecraft poradnik pdf, feynmana wykłady z fizyki pdf, pod prad, inteligentny inwestor. najlepsza książka o inwestowaniu wartościowym, blanka lipińska 365, wymyśliłam cię francesca zappia…