Wietnamska przygoda

Autor: Stanisław Długosz

Książka zawiera wspomnienia autora z dwóch pobytów w Wietnamie w latach 1954-1955 i 1956-1957. Autor był członkiem polskiej delegacji w Międzynarodowej Komisji Kontroli i Nadzoru nad zaprzestaniem działań wojennych w Wietnamie. Ciekawe są zarówno obserwacje związane z pracą w Międzynarodowej Komisji jak i te dotyczące codziennego życia mieszkańców Wietnamu w tym czasie.

Wydawnictwo: Elipsa

Cena: 12.6


ISBN

9788375156249: Wydawnictwo

Format

31.99: https://woblink.com/ebook/jak-nie-zabic-swoich-roslin-southern-nik-128178u

Cena:


Poszukiwana. poszukiwany. Poradnik dla singli

Autor: Henry Cloud

Poszukiwana. poszukiwany nie jest kolejną abstrakcyjną paplaniną na temat związków i pogoni za miłością. ale jest bardzo wciągającą i mądrą pozycją zawierającą instrukcje. które pomagają poznać siebie i właściwie pokierować swoim życiem „miłosnym”. „W umawianiu się na randki. podobnie jak w innych dziedzinach życia. nie chodzi po prostu o »trudny rynek«. Nie jest to głównie sprawa liczby i dostępności mężczyzn i kobiet do wzięcia. To w dużo większym stopniu sprawa twojej dostępności i tego. czy jesteś otwarty na tworzenie związku. Taki jest mój punkt widzenia i tego się trzymam. Moją misją w tej książce jest pomóc ci w odzyskaniu zdrowia i otwartości w tej dziedzinie życia. tak że będziesz w stanie nie tylko znaleźć kogoś. z kim się umówisz na randkę. ale i będzie to ktoś wart podjęcia z nim wspólnego życia”.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 30.99


Łowca posagów

Autor: Daisy Goodwin

Sisi. cesarzowa Austrii to ktoś. kogo pragnie każdy mężczyzna i komu zazdrości każda kobieta.

Piękna. wysportowana i inteligentna Sisi ma wszystko – z wyjątkiem szczęścia. Jest znudzona ogłupiającą etykietą na dworze Habsburgów i swoim znacznie starszym. sumiennym. lecz mało ekscytującym mężem. Franciszkiem Józefem. Musi wyrzec się prywatności. nieustannie towarzyszą jej damy dworu i służące. Sztywny rozkład dnia nie odpowiada przyzwyczajonej do swobody cesarzowej. Życia nie ułatwia też despotyczna teściowa. Sisi. żeby zabić nudę i uciec od rutyny. często wsiada na jacht. na grzbiet konia albo do swojego prywatnego pociągu.

Na zaproszenie Korony Brytyjskiej przyjeżdża do Anglii na polowanie. Szuka tu wrażeń i znajduje je w osobie zawadiackiego kapitana Baya Middletona. jedynego czło

1:

Cena:


ISBN

9788380170995: Wydawnictwo

Format

37.8: https://woblink.com/ebook/prawica-na-polskiej-scenie-politycznej-w-latach-1989-2011-artur-lipinski-127733u

Cena:


:

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/dzieciece-zabawy-tomasz-mroz-128189u

Cena:nowe technologie w edukacji, grzegorz rzeczkowski obcym alfabetem, list jak pisac, helikopter w ogniu, sposób na elfa pdf download, polityka rodzinna w polsce, karolina głowacka, streszczenie umarłych poetów, nieszczęścia chodzą stadami, rafał mroczkowski, klaun szkic, philip reeve, scooby doo bajka online, biochemia podręcznik, ego-rcyzmy, psychologia kliniczna cierpiałkowska pdf chomikuj, choroby wewnętrzne pdf, zanik mięśni po długim leżeniu, prawo rzymskie u podstaw prawa prywatnego…