Zdrowie zaczyna się od jedzenia

Autor: Melissa Hartwig

Ta książka zawiera przejrzysty. zrównoważony plan zmiany stylu żywienia. a jednocześnie przemiany twojego życia – w głęboki i nieoczekiwany sposób i na zawsze. Twoja historia sukcesu zaczyna się od 30-dniowego potężnego planu całkowitego przestawienia tego. jak się odżywiasz. autorstwa Melissy i Dallasa Hartwigów.Ich program już od 2009 roku. nie robiąc wokół siebie szumu. sprawia. że dziesiątki tysięcy ludzi chudną. poprawiają jakość swojego życia i zyskują zdrowszą relację z jedzeniem – a jednocześnie lepszy sen. wyższy poziom energii. lepszy nastrój i wyższe poczucie własnej wartości. A co ważniejsze. wiele osób donosi o magicznym „zniknięciu” różnorodnych objawów. chorób i dolegliwości – a wszystko to w zaledwie 30 dni.Teraz Dallas i Melissa opisują w szczeg

Wydawnictwo: Wydawnictwo M

Cena: 17.9


ISBN

9788378592587: Wydawnictwo

Format

12: https://woblink.com/ebook/hashtag-norbert-gora-8914u

Cena:


https://woblink.com/ebook/angielski-gramatyka-praktyczne-repetytorium-dla-poczatkujacych-i-srednio-zaawansowanych-autor-zbiorowy-8883u

https://woblink.com/product-publication/download/8883/epub: 1

:

Cena:


Angielski na poziomie

Autor: Gabriela Oberda

‚Potrafisz posługiwać się językiem angielskim tylko w prostych sytuacjach i nie chcesz na tym poprzestać? Twoim celem jest udoskonalenie umiejętności. poszerzenie wiedzy. nabranie językowej pewności siebie i płynności? Kurs Lingo jest właśnie dla Ciebie! ”Angielski na poziomie” jest kontynuacją popularnego kursu Lingo ”Angielski raz a dobrze”. a także świetną powtórką dla wszystkich tych. którzy mają już opanowane podstawy języka angielskiego. – Funkcje komunikacyjne i gramatyka – Ćwiczenia i lekcje powtórkowe – Informacje praktyczne. ciekawostki. słowniczek – Żywy. współczesny język – Konsultacja językowa brytyjskich lektorów uczących w Polsce i w Wielkiej Brytanii – Poziomy A2. B1 i B2 według klasyfikacji ESOKJ Rady Europy’

Wydawnictwo: Lingo

Cena: 19.9


Czego nie czynią damy?

Autor: Gail Whitiker

Victoria Bretton należy do świata wyższych sfer. gdzie każdy gest podlega ocenie. a oczekiwania są bardzo wysokie. Jej jedynym obowiązkiem jest dobrze wyjść za mąż. Znużona codziennością ucieka w świat fantazji. oddając się pasji pisania. Zaczyna wydawać sztuki teatralne pod męskim pseudonimem Valentine Lawe i szybko zyskuje popularność. Pewnego razu w teatrze Victoria poznaje Alistaira Devlina. uchodzącego za jedną z najlepszych partii w Londynie. Alistair pragnie poznać tajemniczego autora najpopularniejszych sztuk…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 9.99


Krzyżacy

Autor: Henryk Sienkiewicz

Tłem historycznym Krzyżaków jest fragment historii Polski przedstawiający konflikt jagiellońskiej Polski z zakonem krzyżackim. W 550. rocznicę bitwy pod Grunwaldem. powstał polski film w reżyserii Aleksandra Forda. pt. Krzyżacy oparty na powieści. Książka została przetłumaczona na 25 języków. (Wikipedia) Tagi: po polsku. język polski. książki polskie. klasyka polska

Wydawnictwo: Masterlab

Cena: 4.5


Jestem najlepszy z tomu Nowe przygody Mikołajka. Minibook

Autor: René Goscinny

‚Wybierz swoją ulubioną przygodę! Mały urwis z paczką kumpli – Alcestem. który ciągle je. Gotfrydem. który ciągle ma nowe zabawki. i Euzebiuszem. który lubi dawać chłopakom w nos – nie wiedzieć czemu. zawsze wkurzą swojego opiekuna. Rosoła. A przecież za każdym razem chcą jak najlepiej. Arcydzieło duetu Goscinny & Sempé pokazuje. jak dorastać. żeby wciąż pozostać dzieckiem. Mikołajek to już klasyka. no bo co w końcu kurczę blade! Rozdział Nowych przygód Mikołajka w minibooku. ‚

Wydawnictwo: Znak

Cena: 3.99party gazeta, mroz testament, w strone swanna, jacek gad, paweł stawarz, największa hodowla królików w polsce, forza horizon 4 zaginione auta, pomoc społeczna pdf, baśniobór przewodnik opiekuna, dzienniczek zakręconej nastolatki, prawo administracyjne materialne pdf, finanse przedsiębiorstw książka pdf, o duchu praw pdf, mróz rewizja pdf, jezus mówi do ciebie sarah young…