Old Surehand

Autor: Karol May

Książki Karola Maya przyciągają czytelników ekscytującymi przygodami rozgrywającymi się w dzikich i malowniczych sceneriach Dzikiego Zachodu. „Old Surehand” to seria opowieści. której głównym bohaterem jest ów tajemniczy myśliwy. W rozwiązaniu jego rodzinnej tajemnicy pomagają mu Old Shatterhand i Winnetou. Cała trójka przeżywa przy tym wiele emocjonujących i mrożących krew w żyłach przygód. wielokrotnie ocierając się o śmierć w starciach z Indianami i niedźwiedziami grizzly.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 9.21


ISBN

9788365586827: Wydawnictwo

Format

30: https://woblink.com/ebook/szczescie-w-san-miniato-jean-d-ormesson-joanna-polachowska-agnieszka-tkaczyk-28915u

Cena:


Jak skutecznie rozmawiać z pacjentem i jego rodziną. Praktyka lekarza rodzinnego

Autor: Ludmiła Marcinowicz

Celem książki jest przedstawienie praktycznych informacji. które ułatwią lekarzowi rodzinnemu nawiązanie i utrzymanie kontaktu z pacjentem oraz poznanie jego oczekiwań i obaw związanych z chorobą. a studentom medycyny wskażą. na czym polega praca lekarza skoncentrowanego na pacjencie.

 

W publikacji opisano m.in. modele konsultacji lekarskiej. przebieg wizyty lekarskiej. komunikowanie się z pacjentem w sytuacjach trudnych i gdy występują u niego niewyjaśnione objawy (ang. MUS – medically unexplained syndroms). dziecko jako pacjent (rozmowa. budowanie zaufania. problem dziecka pokrzywdzonego) oraz zasady przekazywania informacji w stanach nagłych i zagrożeniach życia.

<

139: https://woblink.com/ebook/fizjoterapia-w-ortopedii-dariusz-bialoszewski-29366u

Cena:hamrol zarządzanie jakością, regulacja sektorowa, baśniobór pdf, zadania psychologa, oczy ciemności dean koontz, wieczny joe, chemia fizyczna pigoń, fce słownictwo pdf, królowa południa, bezpieczeństwo narodowe pdf, ks. prof. andrzej zwoliński, gorąca noc, powieść kazana, rzeczpospolita obojga narodów jasienica, zjawisko paranormalne, strategia dystrybucji, znaczy kapitan pdf, leopold tyrmand zły pdf, guz w śródpiersiu, magdalena rzeka, potęga teraźniejszości audiobook…