Instrukcje księgowego. 53 praktyczne procedury

Autor: INFOR PL S.A.

Książka zawiera zestaw aktualnych i praktycznych instrukcji objaśniających wybrane procedury podatkowe. księgowe i kadrowe. Trudne i skomplikowane zagadnienia prawne i proceduralne przedstawiono w sposób prosty. zwięzły i przystępny przy użyciu zestawień. tabel. przewodników „krok po kroku”.

Publikacja została powiązana ze specjalnym suplementem elektronicznym dostępnym po zalogowaniu do serwisu Inforlex Prawo. Zawiera on powiązane tematycznie z instrukcjami zamieszczonymi w książce:

• formularze.

• kalkulatory.

• wskaźniki i stawki.

• akty prawne.

• pakiet materiałów wideo.

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 102.4


ISBN

9788328706392: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/ember-in-the-ashes-pochodnia-w-mroku-sabaa-tahir-jerzy-malinowski-30660u

Cena:


30007

14.9: https://woblink.com/ebook/the-island-of-doctor-moreau-herbert-george-wells-30007u

1

:

Cena:status pracownika samorządowego, tomasz gackowski, psychologia kluczowe koncepcje tom 2 pdf, anaruk chłopiec z grenlandi, pilipiuk pdf, mariusz szczygła nie ma, zespół aspergera książki pdf, piosenki pop, miasta wyśnione, olędzki, inwestycje i nieruchomości, cynicy poglądy, dmitrij strelnikoff, pdf książki, droga do nieba pdf, virion obława, gospoda pod bocianem…